web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: شیک مقابل سامپدوریا بازی می کند/ شاید سرود لیگ قهرمانان در رختکن پخش کنیم!

دی فرانچسکو: شیک مقابل سامپدوریا بازی می کند/ شاید سرود لیگ قهرمانان در رختکن پخش کنیم!

نوامبر 10, 2018 - 7:41 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
308 بازدید

در آستانه دیدار با سامپدوریا، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم در نشست مطبوعاتی حاضر شد.

دی فرانچسکو گفت: «قطعا تغییراتی خواهند بود و من باید وضعیت کلی هر بازیکن از نظر فیزیکی و روحی را بررسی کنم.»

جالوروسی توانست با کسب پیروزی خارج خانه مقابل زسکا مسکو در لیگ قهرمانان روحیه اش را تقویت کند.

«شیک قطعا بازی می کند. در حال بررسی این هستم که آیا کنار ادین ژکو باشد یا جدا. جاستین کلایورت دارد بهتر می شود و من به او گفتم که باید در زمین کمتر اضافه کاری کند، تا تمرکزش بیشتر شود و بتواند به حریف ضربه بزند. اگر بتواند حرکاتش را متنوع کند، می تواند خیلی تاثیرگذار شود، می تواند خیلی بهتر باشد.»

«خاویر پاستوره وضعیت مناسبی ندارد و دعوت نشده، چون مشکلات بدنی دارد. جایگاه هیچکس تضمین شده نیست، اما پاستوره وقتی خوب شود قطعا برای ما مهم خواهد بود.»

«ژوان ژسوس احتمالا یار ثابت خواهد بود و من هنوز مطمئن نیستم که چه کسی کنارش قرار می گیرد، اما او وضعیت فوق العاده ای دارد و بازیهایی قوی انجام داده است.»

رم یکبار دیگر در اروپا درخشان ظاهر شده، اما عملکردش در ایتالیا در آن حد نیست.

«به همه گفتم که باید ثبات بیشتری داشته باشند. ما در لیگ قهرمانان برنده شدیم، اما حتی وقتی مقابل 10 نفر هم بودیم به زحمت افتادیم. باید این بازیها را ببریم و کارشان را یکسره کنیم، سعی کنیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و وقتی مسلط هستیم از آن استفاده کنیم.»

«شاید باید قبل از بازیهامان در سری آ هم سرود لیگ قهرمانان را در رختکن پخش کنیم، تا همه به همان شکل حواسشان را جمع کنند…»

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.