web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مونچی : پنالتی فیورنتینا کاملا اشتباه و ناعادلانه بود !

مونچی : پنالتی فیورنتینا کاملا اشتباه و ناعادلانه بود !

آبان 12, 1397 - 11:41 ب.ظ
amirhossein
,
217 بازدید

مونچی ،مدیر ورزشی رم ، بلافاصله بعد از مسابقه امشب بین رم و فیورنتینا در ورزشگاه آرتیمو فرانکی ، در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا درباره بازی صحبت کرد :

« فکر می کنم که رم شایسته کسب سه امتیاز بود و به آن چیزی که برای جایگاه رم مناسب بود خیلی نزدیک بودیم. پنالتی که برای آنها گرفته شد کاملا شرایط بازی را تغییر داد .

باعث تاسف و شرم است ، ولی از آنجایی که علاقه ای ندارم در مورد داور ها صحبت کنم و درک می کنم که کار سختی است ولی در این فصل یک سری شرایطی ( از نظر داوری ) به وجود آمده که علیه ما شده است .

شاید ، به طور جدی تری باید در مورد این مسائل صحبت کنیم و بازتاب نشان دهیم ، به این دلیل که نسبت به دیگر تیم های سری آ ما حرفی در مورد داوری نمی زنیم. تا الان چندین بار شاهد این شرایط بودیم پس خواهان عدالت بیشتری برای رم هستم .

من کاملا قانع شدم  کسی از عمد این کارها انجام نمی دهد ولی ما می خواهیم همان طور که با تیم های دیگر برخورد می شود با ما رفتار کنند . اگر مجبور به صحبت شویم ، صحبت ( اعتراض ) خواهیم کرد .

من یکی از طرفدار های سرسخت وار هستم و معتقدم که امروز باید استفاده می شد ، وقتی در شرایطی که اشتباهی آشکار رخ داده و آن منجر به پنالتی شد که همگی معتقد بودیم که نباید برای حریف پنالتی گرفته می شد ، سیستم وار باید مداخله می کرد یا حداقل دستور بازبینی آن موقعیت را می داد.

لطفا فراموش نکنیم که افراد زیادی برای این باشگاه و طرفدارانش کار (تلاش) می کنند »

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.