web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: ناپُلی حقش بود یک امتیاز بگیرد

دی فرانچسکو: ناپُلی حقش بود یک امتیاز بگیرد

آبان 7, 1397 - 1:51 ق.ظ
آگوستینو
, ,
425 بازدید

پس از تساوی 1-1 برابر ناپُلی، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم اذعان کرده که حریف لایق کسب یک امتیاز بوده است.

جالوروسی با گل زودهنگام استفان ال شراوی در سن پائولو پیش افتاد، اما دریس مرتنز در دقیقه 90 گل تساوی بخش برابر ناپُلی را به ثمر رساند.

دی فرانچسکو به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «اینکه در دقیقه 90 گل خوردیم مایوس کننده است، حتی با اینکه باید اذعان کرد که ناپلی لایق یک امتیاز بود. متاسفانه، وقتی با تعداد زیادی بازیکن که آماده نیستند بازی می کنیم، سخت شدن کار اجتناب پذیر می شود.»

«با دانیله دروسی خیلی بهتر کار کردیم، ولی وقتی او مجبور شد از زمین خارج شود، نتوانستیم جلوی حرکات ناپلی را بگیریم و آنها ما را عقب نگه داشتند.»

«باید گفت که ما هم در نیمه دوم موقعیت داشتیم، ولی در کل ناپلی به اندازه کافی خوب بود که یک امتیاز بگیرد. به نظرم عملکرد عالی بود و متحد بودیم، همکاری داشتیم و همه به یکدیگر کمک کردند. برای ما این گامِ فوق العاده ای روبه جلوست، در 12مین بازی این فصل با تعداد زیادی بازیکن جدید.»

«بازیکنانی داریم که همچنان در تلاش هستند تا دستورات تاکتیکی را فرابگیرند و بازی در باشگاهی مثل رم هم چالش برانگیز است. فکر می کنم که مقابل ناپلی که بسیار آماده است خیلی خوب دفاع کردیم.»

«ما در اواخر بازی مانولاس را هم از دست دادیم و مگر چند بازیکن کلیدی را می شود از دست داد.»

دی فرانچسکو اعتراف کرد که بخشی از سبک کار رم در این مسابقه با برنامه بود، اما او توصیه نمی کند که همیشه از چنین روشی استفاده شود.

«وقتی به طور مستمر با پاس های کوتاه و عرضی کار کردیم، آنها را تشویق کردیم که جلو بیایند و ما را پرس کنند. اگر پاسکاری مان را متنوع کنیم، می توانیم غیرقابل پیش بینی باشیم و حریف را باز کنیم.»

«مهم این بود که کانال های کمتری را در اختیارشان بگذاریم. به ناپلی اجازه سانترهای بیشتر دادیم، چون می دانستیم فقط آرکادیوژ میلیک را برای هدف دارند و ما در بازی هوایی قوی هستیم.»

«با این حال، این تیم برای دفاع کردن بسته نشده و وقتی عقب بنشیند هویتش را از دست می دهد. ترجیح می دهم که توپ را نگه داریم و پیش قدم شویم، ولی در برخی موارد باید پلن بی هم داشت.»

26 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.