web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » الشعراوی : تحت تاثیر سخت کوشی چنگیز قرار گرفته ام! / آیا در صورت دریافت پیشنهادی مناسب در ژانویه چنگیز به فروش خواهد رسید؟ / مانچینی : ژکو یکی از بهترین مهاجمان اروپاست

الشعراوی : تحت تاثیر سخت کوشی چنگیز قرار گرفته ام! / آیا در صورت دریافت پیشنهادی مناسب در ژانویه چنگیز به فروش خواهد رسید؟ / مانچینی : ژکو یکی از بهترین مهاجمان اروپاست

آبان 5, 1397 - 2:54 ب.ظ
amirhossein
, , , , ,
199 بازدید

الشعراوی در تازه ترین مصاحبه اش از شرایط تیم و چنگیز صحبت کرد :

« در تیم فعلی ، چنگیز واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده است »

چنگیز بعد از یک فصل آزمون و خطا حالا به مرحله ای رسیده که توانسته جایگاهی ثابت در تیم بدست بیاورد و به انتخاب اول اقای دی فرانچسکو برای پست وینگر راست باشد و سخت کوشی او باعث شده که الشعراوی یکی از طرفدارهایش شود. الشعرا در مصاحبه با Gran Gala di Calcio اینگونه گفت :

من همیشه به دیگران هم فکر می کنم، به این خاطر می توانم بگویم که فصلی خوب را سپری کردیم.

ما صعود بسیار بزرگی در چمپیونز لیگ داشتیم ،و در مورد خودم باید بگویم قصد دو رقمی کردن تعداد گل هایم را داشتم ولی متاسفانه موفق نبودم ولی در کل عملکرد مثبتی داشتم و تقریبا راضی هستم . امیدوارم در آینده عملکرد بهتری هم داشته باشم.

بهترین بازی فصل گذشته ؟ بازی خانگی رم در برابر چلسی که در آن بازی دو گل زدم ، بسیار زیبا بود . به عنوان یک تیم باید بگویم برد سه هیچ در مقابل بارسلونا که بسیار خاص بود.

می توان گفت یک بازی تاریخی بود که ما به خوبی کامبک زدیم و به بازی برگشتیم.

بهترین بازیکن رم که مرا شگفت زده کرد ؟ اوندر !

رشد و پیشرفت او چشمگیر است و کار او را دنبال می کنم. در ابتدا با سختی های زیادی رو به رو شد ولی در ادامه او چندین مرحله پیشرفت کرد و کمک کرد تا به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان برسیم. »


در تازه ترین خبر کوریره دلو اسپرت گزارش شد که در صورت رسیدن پیشنهادی حداقل 50 میلیون یورو ، مدیران رم به فروش این استعداد ترکیه ای رضایت خواهند داد.

تیم های بزرگی همچون آرسنال ، منچستر یوتایند ، سیتی و بارسا مشتری های جدی وینگر رم  در پنجره زمستانی همین فصل هستند.

در این گزارش آمده است که آرسنال ، چنگیز را در طول تابستان می خواست ، یونایتد اوندر را گزینه مناسبی برای جایگزینی سانچز می داند و بارسا هم از عملکرد مالکوم ناراضی است . پپ گواردیولا هم که همیشه از داشتن وینگر هایی با سرعت و کیفیت بالا استقبال می کند مشتری این بازیکن می باشد.

کوریره گفته است فروش چنگیز با قیمت بالا در جهت ترمیم مشکلات ترکیب خواهد بود و به باشگاه بودجه لازم برای پیدا کردن جانشین او را هم می دهد.

یکی از جدیدترین گزینه ها برای وینگر راست ، ایکر مونیان ، وینگر راست تیم بیلیبائو است که در 8 بازی این فصل 4 گل به ثمر رسانده است.


مانچینی ، مربی تیم ملی ایتالیا در مصاحبه با کوریره دلو اسپرت  از ژکو و عملکردش ستایش (تمجید) کرد .

در این فصل مهاجم بوسنیایی عملکردی خیره کننده در چمپیونز لیگ داشت و 5 گل در سه بازی امار این بازیکن است اما عملکرد ژکو در سری آ که تنها دو گل زد باعث افزایش فشار ها و نقد این مهاجم گلزن شده است.

مانچینی که سابقه کار کردن با او در سیتی را دارد به دفاع از مهاجم سابقش پرداخت :

« او مهاجم فوق العاده ای است ، یکی از بهترین ها در تمام اروپا . در هر تیمی که بازی کرد تعداد گل های زیادی را وارد دروازه حریف کرد. او به خوبی دروازه حریف را می شناسند ولی بازی با توپ بسیار خوبی دارد و می تواند برای کل تیم بازی کند .نباید عملکرد ژکو را زیر سوال ببریم چرا که همه مهاجم ها مرتکب اشتباه می شوند. بازیکنی وجود ندارد که اگر 10 موقعیت گلزنی داشته باشد همه این 10 موقعیت را به گل تبدیل کند.

در پایان فصب ، قطعا ادین یکی از بهترین گلزن های سری آ و چمپیونز لیگ خواهد بود . »

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.