web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پاتریک کلایورت : آرزوی من و پسرم این است که در آینده او پیراهن بارسا را بپوشد

پاتریک کلایورت : آرزوی من و پسرم این است که در آینده او پیراهن بارسا را بپوشد

آبان 5, 1397 - 2:08 ب.ظ
amirhossein
, ,
205 بازدید

پاتریک کلایورت ،پدر جاستین کلایورت وینگر جوان و با استعداد رم در اخرین مصاحبه اش  با لالیگا   Lowdown از آرزوی دیدن پسرش در لباس بارسا صحبت کرد . او که از سال 1998 تا 2004 پیراهن بارسلونا را می پوشید در 257 بازی 127 گل برای این تیم به ثمر رساند. دستیار کلارنس سیدورف در تیم ملی کامرون کاملا مشخص کرد که رم را به عنوان سکوی پرتاب برای پسرش ، جاستین ، می بیند .

« البته که پسرم خیلی دوست دارد یک روزی برای بارسلونا هم بازی کند و این مسئله را در یکی از کنفرانس های خبری توضیح داد که هدفش بازی کردن برای بارسا است.

در حال حاضر ، جاستین از حضور در رم خوشحال است . آنها متشکل از تیمی جوان به همراه چند بازیکن با تجربه هستند.

او در حال جا افتادن و پیدا کردن جایگاهی ثابت در ترکیب است بنابراین فکر می کنم جاستین به بازی های بیشتری نیاز دارد و  می بایست بیشتر در زمین بازی حضور داشته باشد و امیدوارم به زودی با بارسا قراردادی امضا کند چون این اتفاق رویای من هم می باشد.

وقتی شما می بینید که پسر شما هم وارد همان مسیر خوبی شده که شما رفتید ، قطعا خوشحال می شود، واقعا خارق العاده خواهد شد.

به نظرم ،من بیشتر از او در مورد این مسئله نگران خواهم خواهم بود چون شخصیت او اینگونه است که توانایی تحمل و کنترلِ ، انتظارات و استرس را دارد ، ولی خوب ،  دیدن لحظه ای که وقتی فرزندتان در زمین بازی که شما سالها در همان مسابقه ها شرکت کردید، بازی می کند ، باعث خوشحالی می شود.  این مسئله برای پدری مثل من که واقعا در این برهه کاری نمی تواند بکند ، عجیب ولی خوشحال کننده است . »

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.