web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » فابیو پالما ، یکی از سرمایه گذاران رم : پالوتا عملکرد مناسبی ندارد و مونچی هم بازیکنان بی مصرفی می خرد !

فابیو پالما ، یکی از سرمایه گذاران رم : پالوتا عملکرد مناسبی ندارد و مونچی هم بازیکنان بی مصرفی می خرد !

آبان 5, 1397 - 12:45 ب.ظ
amirhossein
, , ,
335 بازدید

یکی از سرمایه گذاران باشگاه ، فابیو پالما ، در مصاحبه ای که اخیرا از سایت فوتبال ایتالیا منتشر شد به شدت از عملکرد پالوتا و مونچی ناراضی است . او عملکرد پالوتا را به دلیل حضور نیافتن در جلسه سهام داران باشگاه و مونچی را به دلیل خریدن بازیکنان بی مصرف و تنبل ، زیر سوال برد.

این دو نفر با غیبت در جلسه تعیین بودجه باشگاه در روز جمعه باعث مضاعف شدن خشم پالما شدند. اقای پالما ، پالوتا را به دلیل نداشتن عملکردی مناسب و مونچی را به دلیل هَدر دادن پول باشگاه برای خریدن خاویر پاستوره و مخصوصا پاتریک شیک ، متهم کرد .او همچنین از سیاست های باشگاه برای استفاده نکردن از جوانان تیم و اکادمی و فروش قرضی آن ها به تیم های دیگر انتقاد کرد.

 « رئیس عزیز ما ، اقای پالوتا ، برای چندمین بار ( وافر ) فرصت آمدن به این جلسه و باشگاه را از دست داده است.

البته نه به این خاطر که حضور او باعث قوت قلب و افزایش روحیه ما باشد بلکه حضورش باعث ایجاد اندکی احترام برای ما که نماینده طرفداران رمی هستیم ، می شود .

فوتبال بدون هوادارن معنی ندارند و وجود نخواهد داشت ، متاسفانه این قضیه فراموش شده است . مدیر ها و بازیکنان فراموش کردند که به این دلیل آن ها در حال کار هستند که ما ( طرفداران ) هستیم و حضور داریم .

بدون ما ، بازیکنان هم این چنین زندگی های خوبی نخواهند داشت. ما در حال کار بر روی بودجه ای هستیم که باعث پیروزی ما می شود .

با توجه به عملکرد تیم در فصل گذشته ، انتظارات بیشتری داریم .ما قطعا وابسته به یک مسئله و نتیجه هستیم : اینکه به چمپیونز لیگ صعود کنیم در غیر این صورت تراژدی بزرگی رخ خواهد داد.

ما 205 میلیون یورو در آمد داشتیم ، آیا همینطور نیست ؟ برای شما راحت است چون از پاسخ دادن به این سوال امتناع می کنید و بحث را عوض خواهید کرد . ( خطاب به مدیران تیم )

همیشه سوالی ثابت وجود داشت : ما بهترین بازیکنان تیم را می فروشیم سپس بازیکنان دیگری می خریم و صادقانه بگویم واقعا جای سوال است که اگر بازیکنی به اندازه کافی برای پس اس جی خوب نیست ، آیا دلیل خاصی وجود دارد که برای رم مناسب باشد؟

از زمانی که با بازیکنان جوان قراردادی با مبلغ بالا و سنگین امضا می کنیم یا آنها را دوباره می خریم ، سیاست ما برای این جوانان چیست؟

نه تنها سرمایه گذاری سنگینی روی همین جوانان می کنیم بلکه آنها را به تیم های دیگری می فرستیم . در واقع ، ما هیچ چیز خاصی از این بازیکنان نصیب نخواهیم شد ( به دست نمی آوریم ) .

و در ازای آنها ، بازیکنان جدید را قیمتی بیشتر و بسیار بالا می خریم حتی بازیکنانی با سنی بالاتر و بدون بازده . و اگر ما در این فصل موفق به صعود به لیگ قهرمانان نشویم ، چه می شود ؟ آیا همه را می فروشیم ؟

اگر همچین مسئله ای پیش بیاید ، باید بگویم فروختن ( rid : خلاص شدن از شر آنها ) بازیکنانی همچون پاستوره ، انزونزی و مارکانو بسیار سخت و غیر ممکن خواهد بود .

ما همانند منچستر سیتی نیستیم ، چون درآمدی مثل آنها نداریم . نگاهمان را به مدیر های با استعداد تیم برای پیدا کردن قهرمانان دوخته ایم.

واقعا دوست دارم با مونچی صحبت کنیم و دلیل بعضی از انتخاب هایش را برای ما توضیح دهد. تنها مسئله ای که این بازیکنان می توانند بگویند ( یا به آن اعتراف کنند ) اینکه آنها دوست دارند به منچستر سیتی یا رئال مادرید بروند .

ما شیک را به رم آوردیم که همه از او همانند قهرمان و بازیکنی بزرگ یاد می کردند ولی تا به حال که چیزی ندیدیم. در ازای آن ، بازیکنی را مشاهده کردیم که هیچ اشتیاقی به پیروز شدن ندارد . با این حال می خواهیم رُمی بزرگ با این دسته از بازیکنان بسازیم!

به چه دلیل باید بازیکنان خوب و جوان تیم اصلی و آکادمی همچون پلگرینی را به تیم های دیگری بفروشیم و دوباره همان بازیکن را با 10 میلیون یورو برگردانیم ؟شاید در اینجا ( تریگوریا ) ما مربیان و اشخاصی داریم که به اندازه کافی خوب نیستند .

از قرار معلوم بازیکنانی که می خریم به دلیل تکنیک است نه تاکتیک ، ما بازیکنانی تنبل و بی مصرف می خریم ! »

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.