web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: ژکو عاشق بازیهای شب است!/ پشت پرده به کار برخی بازیکنان رسیدگی کردم

دی فرانچسکو: ژکو عاشق بازیهای شب است!/ پشت پرده به کار برخی بازیکنان رسیدگی کردم

آبان 2, 1397 - 1:13 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
442 بازدید

پس از کسب پیروزی 3-0 برابر زسکا مسکو، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم نظرات جالبش در مورد عملکرد ادین ژکو در لیگ قهرمانان و پشت پرده مشکلات رم را بیان کرده است.

جالوروسی به همراه رئال مادرید صدرنشین گروه است و آنها در دو بازی اخیرشان در لیگ قهرمانان هشت گل زدند و گلی دریافت نکردند.

دی فرانچسکو به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «در حال حاضر این خلاصه تیم من است، یا خیلی خوبیم یا خیلی بد. مقابل اسپال، واقعا خوب کار کردیم و بعد با اولین مانع، کاملا راهمان را گم کردیم.»

«امشب خوب کار کردیم، حتی با اینکه برخی لحظات هم بودند که ضدحملات زسکا ما را نگران کردند، ولی ما این بار از موقعیت هایمان نهایت استفاده را بردیم. هنوز هم خیلی موقعیت می سازیم، ولی این فصل داریم کمی بیشتر از فصل قبل گل می خوریم و باید روی همین کار کنیم.»

ژکو دو گل زد و یک پاس گل به چنگیز اوندر داد و او در دو بازی اخیر پنج گل زده است.

«اگر ژکو مقابل اسپال گل می زد، من خوشحال تر می شدم! می دانم که دوست نداریم از توپ های بلند استفاده کنیم، ولی گاهی که ضروری است از زیر فشار خارج شویم، او هم نقشی گرانبها برای کمک به هم تیمی هایش در جلو رفتن و حفظ توپ دارد. حس می کنم که از بازی در مسابقه های شب بیشتر از بازیهای بعدازظهر لذت می برد.»

«این تیم هرگز به شکل محسوسی باثبات نبوده و اعتماد به نفس حاصل چند نتیجه مثبت است. در نیمه اول، ما 13 بار در زمین آنها توپ گیری کردیم و این نشانه فوتبالی است که من می خواهم.»

«پس از وقت استراحت، ما سخت برای گل سوم تلاش کردیم و آن هم مهم است، چون زسکا را عقب نگه داشتیم. خیلی چیزها باید بهتر شوند، ولی امشب خوب کار کردیم.»

«از آنچه که شنبه رخ داد خوشم نیامد. پشت صحنه هم برخی مسائل مطرح شدند و فوتبال به ما اجازه نمی دهد که گاردمان را پایین بیاوریم. از نحوه آماده سازی برخی بازیکنان برای بازی با اسپال خوشم نیامد، این موضوعی است که مطرح نشده و من پشت پرده به آن رسیدگی کردم.»

«در طول هفته باید برای مسابقه آماده شد. نمی شود یک روز قبل از مسابقه سر کار بیایید و بگویید خوب حالا شروع به آماده شدن می کنیم. این طور نمی شود کار کرد.»

16 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.