web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مانولاس: ترک رم آسان نیست

مانولاس: ترک رم آسان نیست

اکتبر 20, 2018 - 2:39 ب.ظ
demonics
, , ,
285 بازدید

کوستاس مانولاس اخیراً در مصاحبه‌ای طولانی با گاتزتا دلو اسپورت، فاش کرده که تقریبا از رم جدا شده بود، اما حالا جدا شدن از رم دشوار به نظر می‌رسد و اینکه باور دارد که می‌توانسته‌اند لیگ قهرمانان را برنده شوند.

مدافع یونانی گفت: «من قراردادم را تجدید کردم و به گمانم مستحقش بودم. فصل قبل می‌توانستم دو یا سه مرتبه رم را ترک کنم، اما اینکار را نکردم و اکنون بهترین چالشم را اینجا دارم.»

مانولاس، هنوز بند فسخ 36 میلیونی را در قراردادش دارد، اما همچنان اصرار دارد که راضی کردنش برای ترک رم به چیزهای بیشتری احتیاج دارد.

«هیچ وقت از من خواسته نشد که بند فسخ را برداریم. در هر صورت، فکر نمی‌کنم که رقم بند فسخ رقم اندکی باشد. قیمت‌ها در فوتبال سر به فلک کشیده‌اند و معقول نیستند، بنابراین اگر باشگاه در نظر بگیرد که این رقم ناکافی‌ست می‌توانند با من درباره‌اش صحبت کنند.»

«من به زنیت سنت پترزبورگ خیلی نزدیک بودم، اما درآمدم آنجا به روبل بود. درخواست کردم که آن را به دلار تغییر دهند اما آنها نپذیرفتند. وقتی آنها نظرشان را عوض کردند، دیر شده بود و من تصمیمم را گرفته بودم. سرنوشت این است.»

از مانولاس پرسیده شد که آیا ممکن است مابقی دوران بازی‌اش را در رم بماند؟

«اگر باشگاهی مثل رئال مادرید یا بارسلونا پا پیش بگذارند، جدای از اینکه فرانچسکو توتی درخواست‌شان را رد می‌کند، اما به گمانم هر کسی باید به پیشنهاد آنها فکر کند. بعد باید به ارزیابی شرایط بپردازیم چون به شما اطمینان می‌دهم که ترک رم برای هیچ کس آسان نیست.»

«توتی نقش کلیدی در متقاعد کردن من به ماندن داشت. من بیشتر با او صحبت کردم تا با مونچی.»

«من مثل یک رهبر فکر نمی‌کنم و کاپیتان هم نیستم. مهم نیست که برای سالیان زیادی اینجا بوده‌ام. ما در رختکن همه شبیه هم‌ایم. حالا که جوان‌های مستعد اینجا آمده‌اند و به کمک ما نیاز دارند. من ملزم‌ام که هر چه در توان دارم انجام دهم.»

مانولاس گل کامل‌کننده‌ی بازگشت “رمانتادا”ی افسانه‌ای رم را در حذف بارسلونا از رقابت‌های لیگ قهرمانان به ثمر رساند، در پیروزی 3-0 در المپیکو، اما رم در دور بعدی مغلوب لیورپول شد.

«اگر می‌توانستیم به فینال برسیم، کسی چه می‌داند که چه می‌شد؟ اگر شبی را سپری می‌کردیم درست مثل شبی که در برابر بارسا قرار داشتیم، می‌توانستیم هر تیمی را شکست دهیم و به قهرمانی برسیم.»

«من 5 سال اینجا بوده‌ام و هنوز هیچ چیزی برنده نشده‌ایم. این تیم به بردن نیاز دارد. یوونتوس همچنان قوی‌تر است و حقیقت این است که بردن اسکودتو سخت است، اما هیچ چیز ناممکن نیست. ما می‌توانیم آهسته‌آهسته ذهنیت پیروزی را بسازیم.»

«نمی‌توانم منتظر رویارویی با کریستیانو رونالدو بمانم، چون عاشق چالش‌ام. تنها مهاجمی که مرا به وحشت انداخت رلاتان ایبراهیموویچ بود. من دربرابرش قدرتی نداشتم.»

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.