web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خبر هایی کوتاه از باشگاه رم تا بازیکنان و شایعه ها

خبر هایی کوتاه از باشگاه رم تا بازیکنان و شایعه ها

مهر 26, 1397 - 5:12 ب.ظ
amirhossein
, ,
604 بازدید

ووچه جالوروسا در اخرین اخبار مربوطه به احتمال انتقال ژکو به لیگ برتر و واکنش پلگرینی ، سرمربی وستهام ، نوشت :

« به خوبی ژکو را می شناسم و در حال حاضر علاقه ای به جذب او نداریم »

البته این منبع ، احتمال پیشنهاد 20 میلیون یورویی برای ژکو را بعید نمی داند .


چکش ها علاوه بر ژکو به دنبال الیور ژیرو هم هستند . توتومرکاتو شرایط خرید ژیرو را بهتر از ژکو می داند ، قرار داد این مهاجم با تجربه فرانسوی در ژوئن 2019 به پایان می رسد.


مجله « هتریک » از جمهوری چک اخیرا مصاحبه ای با پاتریک شیک ، مهاجم جوان و با استعداد رمی داشته است و پاتریک از شرایط انتقالش به رم و این روز های خودش گفت :

« در ابتدا از اینکه سمپدوریا را ترک کنم یا یک سال دیگر با آنها بمانم اطمینان نداشتم ولی در نهایت به رم پیوستم .

مدیران یوونتوس بعد از آنالیز نتیجه آزمایش پزشکی ام چراغ سبز برای تکمیل انتقال را ندادند .

ولی در حال حاضر شرایط خوبی دارم و همه چیز حل شده شده است . البته که هیچ باشگاهی بازیکنی که 100 درصد آماده نباشد را نمی خواهد چه برسد به باشگاهی بزرگ مثل رم !

سپس بعد از دو ماه که با آرامش و آرامی همراه بود، آزمایش های پزشکی ام را با رم تمام کردم و منتظر پاسخ آنها بودم . بعد از مدتی مسئولان رم جواب آزمایش را تایید کردند و توانستم که به رم ملحق شوم .

پیشنهاد بورسیا دورتموند ؟ بله ، آن یکی از چندین پیشنهادی بود که سمپدوریا دریافت کرد . ولی قصد داشتم که در ایتالیا بمانم و زبان ایتالیایی را یاد گرفته بودم پس رم انتخابِ من بود . »

علی رغم مبلغ بالایی که برای شیک پرداخت شد ، هنوز برای پیدا کردن جایگاهی ثابت در تیم دچار مشکل شده است . نظر شما در مورد مبلغ انتقال چیست ؟

« در مورد این مبلغ من تصمیمی نگرفتم ، قطعا فشار مضاعفی ایجاد می کند ولی این مسئله راه حل کردم ( با آن کنار آمدم ) .می دانم که مسئولیت های زیادی دارم و باید به آنها عمل کنم .

در باشگاهی بزرگ بازی میکنم و کاملا درست است که فشار زیادی در اینجا وجود دارد. بدترین قسمت داستان را پشت سر گذاشته ام و امیدوارم قسمت های خوب در همین اطراف باشند ! »


کوریره دلو اسپرت از پیشنهاد جدی مونچی برای انتقال هکتور هررا ، کاپیتان پورتو ، به رم نوشته است .

قرارداد این هافبک با تجربه مکزیکی فقط تا پایان فصل 2018/19 اعتبار دارد و بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال او هستند . از ماه ژانویه ، هررا برای مذاکره با باشگاه های دیگر اجازه خواهد داشت و مونچی مدیر ورزشی رم از مدتی قبل برای متقاعد کردن او تلاش می کند .

رئیس جیمز پالوتا علاقه شدیدی برای جذب این بازیکن دارد و خرید او را فوری می داند . رئیس با استفاده از میانجی گری Claudio Vigorelli ( مدیر برنامه بسیاری از بازیکنان ایتالیایی همچون سانتون ) در تلاش برای شکست آرسنال در رقابت برای خرید هررا می باشد .

رم ترجیح می دهد با جلب رضایت هررا پیشنهادی در ژانویه به پورتو بدهد تا بازیکن در نیم فصل به اردوی تیم اضافه شود.

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.