web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » وست هم ژکو را می‌خواهد؟

وست هم ژکو را می‌خواهد؟

اکتبر 17, 2018 - 10:08 ب.ظ
demonics
, , , ,
327 بازدید

بنابر گزارش‌ها، وست هم یونایتد به ادین ژکو مهاجم رم علاقه‌مند است و قرارداد غول بوسنیایی با رم فقط تا 2020 اعتبار دارد.

فوتبال ایتالیا گزارش می‌دهد، صحبت‌هایی پیرامون افزایش مدت قرارداد فعلی وجود داشته اما باشگاه مایل است تا حقوق سالیانه را کاهش دهد اما بازیکن نیز تضمینی بالاتر می‌خواهد.

بنابه گزارش کالچومرکاتو، حقوق درخواستی ژکو 4 میلیون پوند در سال است اما این برای باشگاه رم رقمی بسیار بالا به حساب می‌آید و باشگاه لیگ برتری این را موقعیت مناسبی برای جذب ژکو می‌داند.

چکش‌ها، درصدد ارایه‌ی پیشنهادی به مبلغ 25 میلیون پوند هستند و به نظر می‌رسد این مبلغ برای اینکه باشگاه ایتالیایی به این پیشنهاد فکر کند کافی‌ست.

جالوروسی فقط 15 میلیون پوند برای ژکو پرداخت، بنابراین برای آنها فروش بازیکنی که در ماه مارچ جاری 33 ساله می‌شود می‌تواند سودی قابل توجه تلقی شود.

باشگاه انگلیسی حتی شاید ژکو را با پیشنهاد پست مربی‌گری بعد از اتمام دوران بازی‌اش وسوسه کند، چراکه اخیراً ژکو موفق به اخذ گواهینامه‌ی مدیریت ورزشی از دانشگاه سارایوو شده است. این در حالی‌ست که ژکو، وقتی در انگلستان بود، توانست با مربی‌گری مانوئل پلگرینی، دوبار به عنوان قهرمانی دست پیدا کند و مربی سابق او اکنون چکش‌ها را هدایت می‌کند.

چند روز پیش ژکو در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت «چهار سال و نیم فوق‌العاده‌ای را در لیگ برتر گذراندم و آنجا از هر دقیقه‌ی هر بازی لذت بردم. من عاشق لیگ برتر و انگلستانم. اما در این لحظه از بودن در رم خوشحالم.»

 

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.