web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پیش بازی؛ امپولی – رم

پیش بازی؛ امپولی – رم

اکتبر 6, 2018 - 5:58 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
228 بازدید

ASR27 – پس از شکست مقابل پارما٬ تیم بحران زده امپولی حالا باید به مصاف رمی برود که دوران سختش را گذرانده و در فرم بسیار خوبی قرار دارد.

با وجود گذراندن یک فصل درخشان در سری B و به ثمر رساندن 88 گل٬ به نظر می رسد امپولی حالا با مشکل رو به رو شده است. مردان اورلیو آندریاتزولی در اولین دیدار فصل شان موفق شدند با نتیجه 2-0 از سد کالیاری بگذرند اما پس از آن٬ آنها تنها 3 گل زده اند و 6 بازی است که طعم برد را نچشیده اند.

اوضاع جایی برای امپولی خراب تر به نظر می رسد که آنها حالا باید به مصاف تیم آماده رم بروند که راه شان را بالاخره پیدا کرده اند و در فرم خوبی قرار دارند. آنها در 3 بازی اخیرشان به پیروزی رسیده اند و با 12 گل زده و تنها 1 گل خورده پای به این مسابقه می گذارند.

ادین ژکو در آخرین بازی رم که برابر ویکتوریا پلژن نماینده چک در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد توانست هتریک کند. با این حال او در لیگ تنها 1 گل به ثمر رسانده و شاید این هتریک بتواند او را به روز های خوبش در لیگ بازگرداند.

در آن سو هم دروازه بان 28 ساله امپولی موفق شده بود در هفته ششم و در تساوی مقابل میلان٬ 6 سیو داشته باشد هر چند که او و یارانش در هفته بعد مقابل پارما و جروینیو ناموفق ظاهر شدند. با این حال نگران کننده ترین مسئله برای امپولی٬ خط حمله این تیم بود. آنها در بازی تنها 3 شوت در چارچوب داشتند.

خط دفاع گرگها حالا چشمگیر تر از حد تصور به نظر می رسد. پس از شروع نا امید کننده در این فصل آنها حالا در 3 بازی ‌آخرشان تنها 1 گل آن هم به اشتباه فدریکو فازیو دریافت کرده اند. سیستم جدید اوزبیو دی فرانچسکو اجازه می دهد دو هافبک دفاعی (استیون انزونزی و دنیله دروسی) جلوی مدافعان قرار بگیرد و در نتیجه مدافعان آخر از حمایت بیشتری برخوردار خواهند بود. حضور این دو در این پست نه تنها از نظر فیزیکی در میانه میدان رم را برتر می کند بلکه اجازه می دهد تا چنگیز اوندر٬ استفان ال شراوی و لورنزو پلگرینی بیشتر روی وظایف شان در حمله تمرکز کنند.


قضاوت این دیدار بر عهده پائولو سیلویو ماتزولنی خواد بود. او یک بار دیگر هم در این فصل بازی رم را داوری کرده که در آن گرگها مقابل کیه وو با نتیجه 2-2 متوقف شدند. در بازی هایی که با قضاوت او همراه بوده گرگها 13 بار به پیروزی رسیده اند٬ 8 بار مساوی کرده اند و 3 بار شکست خورده اند. امپولی نیز 2 بار برده و 1 بار باخته.

* 10 بازیکن مختلف در این فصل برای رم گلزنی کرده اند که از این حیث رم بیشترین گلزن را در سری A در اختیار دارد. اینتر و ساسولو با 9 گلزن در رتبه بعدی قرار دارند. البته اگر کلایورت را هم که در لیگ قهرمانان گلزنی کرد به این لیست اضافه کنیم تعداد گلزنان رم به عدد 11 می رسد.

* 211 دقیقه است که گرگها در خارج از خانه به گلی نرسیده اند.

در میان بازیکنان کنونی رم٬ ال شراوی با 3 گل٬ دروسی و ژکو با 2 گل و پلگرینی با 1 گل بهترین گلزنان مقابل امپولی هستند.

دی فرانچسکو تا کنون 10 بار به عنوان سرمربی مقابل امپولی قرار گرفته است. 6 برد٬ 2 تساوی و 2 باخت.

آندریاتزولی هیچگاه به عنوان مربی مقابل رم قرار نگرفته است. همچنین این دیدار اولین تقابل دی فرانچسکو و آندریاتزولی به عنوان سرمربی خواهد بود.
.

ترکیب احتمالی امپولی (2-1-3-4)

تراچیانو

واسلی , مایتا , سیلوستره , دی لورنزو

کرونیچ , کاپتزی , آکواه

زایک

کاپوتا , لا گومینا

مصدومان: رودریگز٬ مچلیدزه٬ پولوینی٬ آنتونلی٬ لولو٬ پاسکوال

ترکیب احتمالی رم (1-3-2-4):

اولسن

پلگرینی , فازیو , مانولاس , فلورنزی

کریستانته , انزونزی

ال شراوی , پلگرینی , اوندر

ژکو

مصدومان: پاستوره٬ کولاروف

5 تقابل اخیر دو تیم:

رم 2-0 امپولی (ژکو 2بار)
امپولی 0-0 رم
امپولی 1-3 رم (زوکانوویچ گل به خودی – ال شراوی 2بار و پیانیچ)
رم 3-1 امپولی (پیانیچ٬ دروسی٬ صلاح – بوچل)
رم 1-1 امپولی (مایکون – ماکارونه)

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.