web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: به آمادگی رسیدیم/ خیلی زود است که بگوییم پلگرینی در حد ناینگولان است

دی فرانچسکو: به آمادگی رسیدیم/ خیلی زود است که بگوییم پلگرینی در حد ناینگولان است

مهر 11, 1397 - 1:22 ق.ظ
آگوستینو
, , , ,
385 بازدید

پس از کسب پیروزی 5-0 مقابل ویکتوریا پلژن، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم اعلام کرده که شاگردانش سرانجام توانستند به آمادگی مناسبی دست پیدا کنند و او به تمجید از لورنزو پلگرینی پرداخته است.

امشب ادین ژکو هت تریک کرد و چنگیز اوندر و جاستین کلایورت هم هر کدام یک گل زدند.

رم که فروزینونه و لاتزیو را شکست داده بود، امشب به سومین پیروزی متوالی خود دست یافت و همگی این نتایج پس از قرنطینه و استفاده از سیستم 4-2-3-1 رقم خوردند.

دی فرانچسکو به خبرنگار اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «با ثبات بازی کردیم، هافبک ها شروع به تحرک به شکل صحیح کردند و به درستی جایشان را عوض کردند.»

«سریعا بازی را بدست گرفتیم و در لیگ قهرمانان چنین کاری آسان نیست، ولی ما به تلاش ادامه دادیم و می خواستیم هوادارانی که برای دیدن ما آمده بودند را سرگرم کنیم. بعلاوه تفاضل گل می تواند در لیگ قهرمانان مهم باشد.»

حالا رقابت در این گروه لیگ قهرمانان بسیار فشرده شده، زیرا زسکا مسکو توانست 1-0 رئال مادرید را شکست دهد و با چهار امتیاز صدرنشین شود.

«بجز آزمایش ها، در تلاش بودم که راه حل های مناسب را پیدا کنم. هر چه باشد، آزمایش کردن در رم آسان نیست، ولی من قصد نداشتم به کلی 4-3-3 ام را کنار بگذارم، در عوض مقداری اصلاح انجام دادم.»

«حالا به نظرم سیستم و آمادگی خوبی را پیدا کردیم، پس برخی بازیکنان را آماده تر می کنم، ولی سعی می کنم بازی به بازی به سبک کارمان ثبات ببخشم.»

«باید بگویم که بهترین عوامل مصمم بودن، انگیزه و لذت بردن از بازی در کنار هم هستند.»

پلگرینی در دیدار با لاتزیو به عنوان یار ذخیره جای خاویر پاستوره ی مصدوم را گرفت و توانست تاثیرگذارترین بازیکن آن مسابقه شود. امشب هم او توانست با پاس هایی عالی و پاس گل تفاوت را رقم بزند.

کارشناس اسکای از دی فرانچسکو پرسید که آیا پلگرینی بهتر از راجا ناینگولان در آخرین فصل حضورش در رم کار کرده است.

«من برای لورنزو خیلی خوشحالم، بازیکنی است که قویا در ساسولو خواستار جذبش از آکادمی رم بودم و او با من رشد کرد. در ساسولو لحظات سختی داشتم که نیاز پیدا کردم از او در آن پست استفاده کنم و او پاسخی قوی داد.»

«خیلی زود است که بگوییم به اندازه ناینگولان خوب است، ولی واقعا خوب مدافعان را پشت سرشان غافلگیر می کند و پاس های عمقی می دهد.»

«با برخی انتقادات غیرمنصفانه خیلی خوب کنار امد و طبیعی است که گلها و عملکردش روحیه اش را بهتر کردند.»

12 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.