web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو از دو نیاز رم گفت

دی فرانچسکو از دو نیاز رم گفت

اکتبر 1, 2018 - 10:10 ب.ظ
آگوستینو
, ,
605 بازدید

در آستانه دیدار با ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم اعلام کرده که تیمش تنها به دو عامل نیاز دارد: «تعادل» و «گلهای ادین ژکو».

دو پیروزی پرگل مقابل فروزینونه و لاتزیو باعث شدند تا رم روحیه اش را بدست بیاورد و به دنبال اولین بردش در این فصل لیگ قهرمانان باشد.

دی فرانچسکو در نشست مطبوعاتی گفت: «تازه موضوعی را برای بازیکنانم تکرار کردم.»

«فقط در مورد تعادل صحبت کردم، دانستن اینکه چطور کار کنیم و به آنچه انجام می دهیم ثبات ببخشیم، حتی با اینکه تازه در مسابقه ای حساس به پیروزی رسیدیم.»

«به نظرم برای ما، مهمترین اساسی است که باید بر پایه آن شروع مجددی داشته باشیم. همیشه سخت روی 4-3-3 کار کردم، همین طور که الان دارم روی 4-2-3-1 کار می کنیم تا بتوانیم از این دو به تناوب استفاده کنیم.»

«در طول دربی هم روی 4-3-3 سوئیچ کردم وقتی که کریستانته را به میدان فرستادم، بعلاوه این مسئله به حریفان هم بستگی دارد.»

«در مورد کولاروف تردید هست، پس بستگی به من دارد که بازی کند یا نه. با این حال باید به او تبریک بگویم، فوق العاده بوده است.»

«کلایورت می تواند از دقیقه اول بازی کند. ژکو فقط باید به جمع گلها برگردد. به خاطر همان ها زندگی می کند، ولی از کارش در دربی خوشم آمد.»

«او روی گل اول ما و در دیگر موقعیت ها تاثیرگذار بود، و کسی است که به او اتکا می کنم. او کسی است که دوست دارد حمایت شود و برای ما خیلی مهم است.»

«فردا با تیمی فیزیکی روبه رو می شویم. باید خودمان را تحمیل کنیم و بعد کیفیت فنی را نشان دهیم.»

«تمرین پایه بازی خوب است، مثالش هم سانتون است. چطور دو بازی نزدیک به هم را در سطح بالا بازی می کنیم؟ با تمرین و رفتار حرفه ای.»

«عوض کردن اوضاع به قدرت فیزیکی و روحی نیاز دارد. بدون این عوامل، نمی شود به جایی رسید.»

16 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.