web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مانولاس : ما قوی تر از لاتزیو هستیم

مانولاس : ما قوی تر از لاتزیو هستیم

سپتامبر 29, 2018 - 4:05 ب.ظ
amirhossein
, , ,
267 بازدید

امروز 16:30 به وقت تهران دربی شهر رم برگزار خواهد شد و مانولاس از اهمیت این بازی گفت :

« در دربی ، وقتی پا در زمین بازی می گذارید باید هر چه که در توان شماست را به نمایش بگذارید ، چون ما به خوبی می دانیم که دربی معنای خاصی برای هواداران رمی دارد .

لاتزیو تیمی منسجم و آماده شده است تا حملات زیادی را بر روزی دروازه رم انجام دهد. ولی ما می دانیم که آن ها چطور بازی می کنند و کاملا باور داریم که می توانیم جلوی این حملات را بگیریم . علاوه بر آن ، باید بگویم که ما تیمی قوی تر از لاتزیو هستیم .»

چیرو ایموبیله مهاجم فرصت طلب لاتزیو در فصل قبل به طور مشترک همراه با مائورو ایکاردی بیشترین گل را در سری آ به ثمر رساندند. مانولاس درباره او اینطور گفت :

« او بازیکنی بسیار قوی است ولی تمرکز اصلی ما بر روی کار خودمان هست و تمام تلاشمان را می کنیم تا هواداران راضی باشند . »

هفته قبل ، رم 4-0 دیگر تیم پایتخت ، فروزینونه را شکست داد ، در آن بازی رم با ترکیب جدید 4-3-2-1 به میدان رفت :

« برای ما بسیار مهم بود که دوباره 3 امتیاز بازی را کسب کردیم و به مسیر درستی برگشتیم چون در قسمت حساس فصل هستیم .

چهارشنبه عملکرد خوبی داشتیم و کاملا متقاعد شدم که توانایی ادامه دادن در همین مسیر را داریم. شما می توانید عزم جدی که مربی خواستار آن بود را ببنید و ما چهار گل به زدیم که حتی می توانستیم این رقم را افزایش دهیم.

خاویر پاستوره کیفیت بسیار بالایی را به ترکیب اضافه کرد و او شخص مهمی برای ما شده است . مربی قصد بهبود شرایط را با ترکیب جدید 4-3-2-1 داشت ، بنابراین انزونزی و دانیله همانند سَد ( مانع حریف ) با کنترل توپ و ایجاد توازن برای کناره های زمین ، در مقابل خط دفاعی ظاهر شد.

متاسفانه ، فصل را به بهترین شکل ممکن شروع نکردیم . برای مثال ، رم در نیمه اول 2-0 در مقابل کیه وو جلو افتاد ولی در نیمه دوم آن ها بازی را به تساوی کشاندند به این دلیل که ما بعد از نیمه اول اینطور برداشت کردیم که نتیجه درست را بعد از یک نیمه بدست آوردیم .

حتی شکستی که در برابر بلونیا داشتیم بسیار بد شانس بودیم چون در همان بازی ما 26 شوت به سمت دروازه حریف داشتیم این در حالیست که آن ها فقط 6 شوت داشتند. عملکرد مناسبی نداشتیم و باید بهتر بازی کنیم چون ما رم هستیم »

در بازی مقابل فروزینونه ، دانیله دروسی کاپیتان با تجربه رم ، 600 اُمین بازی خود در تمام تورنمنت ها رسید . نظر مانولاس چیست :
« بعد از فرانچسکو توتی ، دانیله سمبل رم می باشد . او رهبر و کاپیتان ما است . هر کسی آرزوی انجام دادن کاری که دروسی کرد را دارد و او تبدیل به نمادی مهم شده است . »

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.