web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: رم باید جدیت و استحکام خود را بدست بیاورد

دی فرانچسکو: رم باید جدیت و استحکام خود را بدست بیاورد

سپتامبر 16, 2018 - 1:56 ق.ظ
آگوستینو
, ,
312 بازدید

اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار با کیه وو حاضر شد و با خبرنگاران گفت و گو کرد.

در ابتدا، دی فرانچسکو در مورد ماریا سنسی همسر فرانکو رئیس فقید رم صحبت کرد که جمعه درگذشت.

سرمربی رم گفت: «او برای من مادر دوم بود. در این غم با خانواده سنسی سهیم می شوم، ما تازه اخیرا یکدیگر را دیده بودیم. روز بسیار غم انگیزی برای من است.»

پس از توقف برابر آتالانتا و شکست برابر میلان، رم به یک نتیجه خوب نیاز دارد تا با روحیه مناسب به مصاف رئال مادرید برود.

«شاید سبک کاری من و تمرینات بدنسازی به این معنی است که تمایل داریم که فصل را کمی کند شروع کنیم ولی قطعا توقع داشتیم که تا الان امتیازاتمان بیشتر باشند. ما باید زمان از دست رفته را جبران کنیم.»

«کیه وو واقعا در نیمه اول دیدارش با فیورنتینا خوب بازی کرد و نتیجه 6-1 با توجه به عملکرد آنها منصفانه نبود. آنها می خواهند خوب کار کنند، ولی ما چاره ای جز کسب سه امتیاز نداریم، چون این شروع یک سری بازی هم است.»

«باید برای این فصلی که پیش روی ماست روحیه بگیریم، حتی با اینکه یوونتوس نشان داد که در میدان بسیار قوی است. باید جدیت و استحکام مان را بدست بیاوریم، این عناصر به ما کمک می کنند که دوران بد را جبران کنیم.»

«در مورد سیستم های تاکتیکی و آزمایش ها خیلی صحبت شده است. باید روی چیزهایی کار کنیم که به تیم روحیه می دهند، ولی تمرکز روی چنین مسائلی ناراحتی ایجاد می کند.»

«تایید می کنم که ادین ژکو یار ثابت خواهد بود، به همین دلیل پاتریک شیک روی نیمکت است. شیک یکی از بازیکنان جوانی است که باید اضطرابش را کم کند.»

دی فرانچسکو افزود: «فلورنزی تقریبا یار ثابت بودنش قطعی است، در حالی که در مورد دروسی باید بین او و استیون ان زونزی شرایط را بررسی کنم.»

.

ترکیب رم برای دیدار با کیه وو:

اولسن، فوزاتو، میرانته، کارسدورپ، لوکا پلگرینی، ژوان ژسوس، کولارف، مارکانو، سانتون، فازیو، فلورنزی، مانولاس، کریستانته، لورنزو پلگرینی، دروسی، کوریچ، زانیئولو، ان زونزی، پروتی، ژکو، شیک، اوندر، کلایورت، ال شراوی

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.