web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » شیک : رم توانایی شکست رئال مادرید را دارد

شیک : رم توانایی شکست رئال مادرید را دارد

سپتامبر 4, 2018 - 2:07 ب.ظ
amirhossein
, , ,
295 بازدید

پاتریک شیک مهاجم مستعد و جوان رم ، در مصاحبه با فوتبال ایتالیا از لیگ قهرمانان و مسائل مربوط به خودش صحبت کرد .

تیم رم در این فصل از رقابت های چمپیونز لیگ با رئال مادرید ، ویکتوریا پلژن و زسکا مسکو هم گروه شده است . دو تیم ویکتوریا و زسکا مسکو در سال های گذشته در برابر رم قرار گرفته اند و حتی موفق به کسب یک امتیاز شدند که نشان می دهد رم کار آسانی نخواهد داشت.

« دقیقا بعد از قرعه کشی بود که که مربی تیم ویکتوریا پلژن ( دومین تیم قدرتمند جمهوری چک )تماس گرفتم . در گذشته ، رم با ویکتوریا پلژن بازی کرد و دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند . بازی بسیار جالبی خواهد شد .

وقتی در این سطح بازی می کنید هیچ تیمی ضعیف یا آسان نیست و همیشه امکان هم گروه شدن با تیم های بزرگی مثل رئال ، بارسا و منچستر سیتی و … وجود خواهد داشت. هیچ تفاوتی بین این تیمها نیست چون سطح بالایی دارند ولی فکر می کنم  رئال قدرت سابق و سال گذشته را نخواهد داشت.

 در این فصل کریستیانو رونالدو دیگر بازیکن مادرید نیست و خیلی کنجکاوم که رئال بدون رونالدو را ببینم اینکه چه کسی را به عنوان جایگزین در نظر دارند. هدف ما این است که در پایان سرگروه باشیم و بالاتر از تیمهای دیگر به مرحله حذفی صعود کنیم ، این مسئله هدف اصلی ما است.

ما توانایی شکست رئال مادرید را داریم و سال قبل نشان دادیم که چطور در برابر تیم های بزرگ بازی می کنیم . توانستیم گل های زیادی بزنیم که باعث می شود اعتماد به نفس کافی برای شکست رئال را داشته باشیم . »

در فصل قبل ، بعد پرداخت مبلغ زیادی برای انتقال شیک از سامپدوریا ، شیک ثبات کافی را نداشت و دچار مصدومیت شد اما امیدوار است که این فصل عملکردی بهتر داشته باشد .

«  بازی های پیش فصل برای من بسیار مهم و حیاتی بودند مخصوصا بعد تجربه ای که فصل قبل داشتم . قبل از اینکه کارم با تیم شروع کنم می خواستم در بهترین شرایط باشم و موفق شدم ، حالا انگیزه بالایی برای اثبات خودم دارم .

در طول تابستان و اردوهای پیش فصل ، گل های زیادی زدم و دقایق زیادی را در زمین حضور داشتم که در مقایسه با سال قبل تفاوت چشمگیری داشت .

از اینکه نتوانستم در اولین بازی های فصل در ترکیب ثابت باشم کمی ناراحت شدم و در حقیقت از اینکه در برابر میلانی گلی نزدم اصلا خوشحال نیستم ، علی رغم تمام این مسائلی که پیش آمد در فرم خوبی هستم و انگیزه کافی برای نشان دادن اینکه می توانم برای تیم موثر باشم را دارم. »

از شماره 19 تیم ملی جمهوری چک ، درباره حضور رونالدو در سری آ پرسیده شد :

« او فهمید که سری آ اصلا لیگ آسانی نیست ( با خنده ) .

با توجه به حضور رونالدو ، علاقه مردم به سری آ بیشتر شده است . از اینکه چه چیزی در ذهن داشت یا چه چیزی تصور می کرد اطلاعی ندارم ولی در مورد خودم باید بگویم که به خوبی می دانم لیگ ایتالیا بسیار سخت است . در گذشته او کارهای بسیار مهم و بزرگی در زمین بازی انجام داده است و به زودی در سری آ هم گل خواهد زد . »

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.