web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: تغییرات جواب ندادند

دی فرانچسکو: تغییرات جواب ندادند

سپتامبر 1, 2018 - 2:22 ق.ظ
آگوستینو
, ,
561 بازدید

پس از شکست 2-1 مقابل میلان، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم اذعان کرده که آزمایش تاکتیکی او جواب نداده است.

فرانک کسیه در نیمه نخست میلان را پیش انداخت و سپس فدریکو فازیو بازی را به تساوی کشاند. در نهایت در دقیقه پایانی مسابقه این پاتریک کوترونه بود که با پاس دقیق گونزالو ایگواین گل برتری روسونری را به ثمر رساند.

دی فرانچسکو به اسکای گفت: «یک نیمه را به آتالانتا هدیه دادیم و مقابل میلان نیز همین کار را کردیم. تیم در نیمه دوم اصلاح شد و بهتر شد، آن گل تعیین کننده نتیجه مایه ناراحتی شد، تصمیم بدی در لحظات پایانی گرفته شد.»

«بجای حرکت با توپ، دانیله {دروسی} سعی کرد با آن بازی کند و گیر افتاد. اشتباهی مبتدیانه بود متاسفانه تاوانش را دادیم.»

دی فرانچسکو برخلاف انتظار از 3-4-1-2 استفاده کرد و ایوان مارکانو و ریک کارسدورپ را به زمین فرستاد.

«بدیهی است که وقتی تصمیمات گرفته می شوند برای این هستند که اعتماد دفاعی که قبل نداشتیم را بوجود بیاورند. جواب نداد. همیشه حس می کنم که کند شروع می کنیم، بعد پیشرفت می کنیم و باید فکر کنیم تا مطمئن شویم دوباره پیش نیاید.»

«در خط دفاعی سه بازیکن گذاشتم تا مطمئن شوم که مثل قبل به عقب میخ نشویم، ولی جواب نداد و نتیجه را پذیرفتیم. آنچه می توانیم بگوییم این است که دیگر در خط دفاعی منسجم نیستیم، حتی با همان بازیکنان فصل قبل. ما خیلی گل می خوریم، تصمیمات بد زیادی در زمین می گیریم و چیزی است که باید در تمرینات روی آن کار کنیم.»

«سعی کردم دفاع را کمی محکم تر کنم، ولی در زمان بندی اینکه چه زمانی تهاجمی باشیم و چه زمانی عقب بکشیم اشتباه کردیم.»

«عمدتا ما در درک برخی موقعیت ها سریع نیستیم و علاوه بر فیزیکی بودن روانی هم هست. ما آن پاس هایی که قبلا می دادیم را ارسال نکردیم.»

رم با خاویر پاستوره به عنوان هافبک هجومی شروع کرد و او پشت سر ادین ژکو و پاتریک شیک بود.

«می خواستم خط حمله فیزیکی تر باشد، با شیک که خوب از فضاها استفاده می کند. چنگیز اوندر دو بازی انجام داد و مصدومیتی داشت، به همین خاطر کار متفاوتی انجام دادم. جواب نداد، سعی کردیم.»

«ژکو و شیک وقتی جزئی از خط حمله سه نفره بودند بهتر کار کردند تا وقتی فقط خودشان کنار هم بودند. باید بیشتر در عمق کار کنیم و سانتر کنیم تا فیزیکشان نهایت استفاده را ببریم، ولی این طور نشد.»

24 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.