web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رویای لیگ قهرمانان دوباره شروع شد؛ توتی: رم به دنبال دومی است / مونچی: راضی‌ام

رویای لیگ قهرمانان دوباره شروع شد؛ توتی: رم به دنبال دومی است / مونچی: راضی‌ام

شهریور 9, 1397 - 2:21 ق.ظ
آگوستینو
, ,
374 بازدید

پنجشنبه قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 19-2018 برگزار شد و رم حریفانش را شناخت.

گرگها باید به مصاف رئال مادرید، زسکا مسکو و ویکتوریا پلژن بروند.

پس از مراسم قرعه کشی، فرانچسکو توتی مدیر رم به اسکای گفت: «روی کاغذ، همه چیز خیلی ساده به نظر می رسد.»

«فصل گذشته، همه فکر می کردند که ما در گروه مان سوم می شویم، اما در عوض همه را شکست دادیم و صدرنشین شدیم. این گروه سختی است.»

«می دانیم که رئال مادرید کلا در سطح جداگانه ای است، پس باید هر کاری کنیم که بتوانیم دوم شویم.»

رئال مادرید برای سه فصل متوالی قهرمان لیگ قهرمانان شده، اما آنها کریستیانو رونالدو را از دست دادند و فوق ستاره پرتغالی به یوونتوس پیوست.

«باید ببینیم که بدون رونالدو چطور رئالی هستند، ولی هنوز هم باید به فکر فرازمینی ها بود. آنها بازیکنان زیادی خریدند و هنوز هم رئال مادرید هستند. تیمی سطح بالاست و باید همیشه به آن احترام گذاشت.»

رم فصل گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید و با رقم زدن بازگشتی استثنایی توانست بارسلونا را حذف کند و آنها تقریبا مقابل لیورپول هم چنین کاری را انجام دادند.

«اگر هدف ما این باشد که بهتر از سال قبل کار کنیم، یعنی باید به فینال در مادرید برسیم. قطعا باید سعی کنیم که تا جایی که می توانیم پیش برویم.»

«توقعات بسیار بالاست، ترکیب ما قوی است، گروه متحدی داریم و مربی اهداف بزرگی دارد. باید در اروپا و سری آ حرفهایی برای گفتن داشته باشیم.»

«این تیمی سطح بالاست، باشگاه انتخاب هایش را داشته و به نظرم باید به آنها احترام گذاشت.»

نظر کاپلو چیست؟

در همین حال، فابیو کاپلو سرمربی سابق رم و مادرید به اسکای گفت: «اینتر بدترین قرعه را گرفت. ناپلی هم قرعه خیلی بدی نصیبش شد و به نظرم در هر دو گروه جنگ سه تیم بر سر صعود خواهد بود.»

«رم و رئال مادرید مدعیان اصلی در گروهشان هستند، در حالی که یووه باید مراقب والنسیا در اسپانیا باشد، چون آنها در زمین خودشان قوی هستند. با این وجود، یووه نسبت به همه تیم های آن گروه برتر است.»

مونچی: من راضی هستم

مونچی مدیر ورزشی رم به اسکای گفت: «می توانست بهتر باشد یا بدتر.»

«ما باید به همه تیم هایی که در گروهمان هستند احترام بگذاریم. رئال مادرید مشخص است که مدافع عنوان قهرمانی است، زسکا مسکو تجربیات ارزشمندی دارد و ویکتوریا برای بسیاری شناخته شده نیست، اما باز هم خیلی خطرناک است.»

«همگی برای این مسابقات تلاش می کنیم، سعی می کنیم انگیزه برای بازیکنان را فراهم کنند که تا جایی که می شود پیش بروند. در تیم انگیزه هست تا حتی از سال قبل هم بهتر کار کنند.»

«معتقدم که اوزبیو دی فرانچسکو سبک مناسب را پیدا می کند، مثل نیمه دوم بازی با آتالانتا، و نیمه اول آن مسابقه فراموش می شود.»

برنامه بازیهای رم در لیگ قهرمانان:

19 سپتامبر(28 شهریور)، رئال مادرید – رم

2 اکتبر(10 مهر)، رم – ویکتوریا

23 اکتبر(1 آبان)، رم – زسکا مسکو

7 نوامبر(16 آبان)، زسکا مسکو – رم

27 نوامبر(6 آذر)، رم – رئال مادرید

12 دسامبر(21 آذر)، ویکتوریا – رم

 

12 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.