web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گاسپرینی: 3-3 با رم، نتیجه تلخی برای ماست!

گاسپرینی: 3-3 با رم، نتیجه تلخی برای ماست!

آگوست 28, 2018 - 1:40 ق.ظ
آگوستینو
,
362 بازدید

پس از تساوی 3-3 برابر رم، جیان پیرو گاسپرینی سرمربی آتالانتا تاکید کرده که از نتیجه راضی نیست.

برگامویی ها دوباره نتیجه خوبی در رم کسب کردند و فرصت خوبی داشتند که دوباره با پیروزی از الیمپیکو خارج شوند، اما در نهایت به تساوی رضایت دادند.

آتالانتا به فکر پلی آف لیگ اروپا مقابل کپنهاگ هم هست.

گاسپرینی به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «بازیکنان فوق العاده زیادی داریم و آنها عالی بودند. هر چند 3-3 در رم نتیجه خوبی است، ناراحت هم هستیم، چون فرصتی واقعی برای کسب پیروزی داشتیم.»

«وقتی رم عوض شد و ما در تطبیق دچار مشکل شدیم، برخی فضاهای مرکزی بازماندند، مثل همان صحنه گل الساندرو فلورنزی، و به آنها امید بازگشت داده شد.»

«رم می تواند بازیکنان شگفت انگیزی را از روی نیمکت به زمین بفرستد. متاسفانه، ما مجبور شدیم تغییرات دیگری دهیم و نمی توانستیم پاپو را به زمین بفرستیم، او می توانست از فضاهای ایجاد شده در دقایق پایانی استفاده کنیم.»

«مارتین د رون از نظر فیزیکی قوی است و به او نیاز داشتم تا با استیون ان زونزی مقابله کند. اولین بازی فصل برخی از آنها بود و نمی توانستند 90 دقیقه تحمل کنند، پس تعویض هایم ضروری بودند.»

«دووان زاپاتا، امیلیانو ریگونی و ماریو پاسالیچ در نیمه اول برای رم مشکلات بزرگی ایجاد کردند، ریگونی سرعت دارد و می تواند در پست های مختلفی بازی کند.»

«سبک فوتبال من واقعا پیچیده نیست، ولی شاید اغلب کارهای ساده هستند که جواب می دهند.

«همچنان می گویم که رسیدن به لیگ اروپا برای فصل ما حیاتی است و می خواهیم به خاطر هوادارانمان به این هدف دست پیدا کنیم، آنها هر جایی با ما هستند.»

 

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.