web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اوچان-امپولی/سویا با گونالون حرف می‌زند/ آخرین فرصت رم برای بیلی

اوچان-امپولی/سویا با گونالون حرف می‌زند/ آخرین فرصت رم برای بیلی

مرداد 26, 1397 - 1:28 ب.ظ
demonics
, ,
310 بازدید

فوتبال ایتالیا براساس اظهارات سایت گل خبر از انتقال قرضی و حق خرید صالح اوچان به امپولی می‌دهد.

اوچان از 2014 تا 2016 با جالوروسی همراه بود، اما فقط در 10 بازی حضور پیدا کرد.

*

به گزارش سایت فوتبال اسپانیا، سویا مشغول مذاکره با هافبک فرانسوی رمی‌ها یعنی ماکسیم گونالون است. اسکای اسپورت مدعی شده که باشگاه آندلوسی گونالون را به عنوان جانشینی مناسب برای انزونزی در نظر گرفته است. انزونزی با رقم حدودی 32 میلیون، در اوایل همین هفته به رم پیوسته بود.

بازیکن 29 ساله، سال گذشته از المپیک لیون به رم پیوست و علیرغم 23 بازی که برای رم کرد هرگز نتوانست جای خود را در تیم اول تثبیت کند. او با 5 میلیون به رم پیوست اما باشگاه قصد دارد از فروش او به سودی مناسب برسد.

*

به نظر می‌رسد در آخرین روز از فصل بازار تابستانی، رم همچنان به جذب نابغه‌ی جامائیکایی امید دارد. رم در ابتدا پیشنهادی به ارزش 40 میلیون یورو داد، که با رقم مورد نظر آلمانی‌ها اختلافی در حدود 10 میلیون داشت، بنابراین بایر04 پیشنهاد رم را که به نظر دیشب ارائه شده بود رد کرد. بیلی در این باره گفته: «تمرکز من تماماً روی رشد و پرورش خودم است به عنوان یک بازیکن جوان… اگر باشگاهی خواهان من است مدیر من و باشگاه بایر به آن رسیدگی خواهند کرد.

رم امیدوار است تا در آخرین روز بازار بتواند از باشگاه بوندس لیگایی تخفیف قابل توجهی بگیرد و لئون بلی را به رم ببرد. درست است که رم در یک روز ساخته نشده اما رم فقط یک روز فرصت دارد تا بیلی را به پایتخت بیاورد.

 

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.