web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » منچستر یونایتد به دنبال جذب مونچی! / توافق با انزونزی ولی اختلاف 8 میلیونی با سویا /دنیسمن وینگر 19 ساله استوا بخارست جدیدترین گزینه مونچی / ایجنت ژسوس : موکلم عملکردی بی نظیر در مقابل مسی داشت

منچستر یونایتد به دنبال جذب مونچی! / توافق با انزونزی ولی اختلاف 8 میلیونی با سویا /دنیسمن وینگر 19 ساله استوا بخارست جدیدترین گزینه مونچی / ایجنت ژسوس : موکلم عملکردی بی نظیر در مقابل مسی داشت

مرداد 23, 1397 - 12:44 ق.ظ
amirhossein
, , , ,
420 بازدید

خلاصه ای از اخبار امروز باشگاه رم :

به گزارش سایت ایندیپندنت ، یونایتد به زودی برای جذب مونچی اقدام خواهد کرد.

خوزه مورینیو ،سرمربی منچستر بعد از یک تابستان ناامید کننده در بازار خواهان مدیری است که قدرت و نفوذ بیشتری در بازار جهانی فوتبال داشته باشد .

همچنین منچستری ها  دو گزینه دیگر هم دارند ، فابیو پاراتیچی ، مدیر ورزشی یوونتوس و ادوین ون در سار ،مدیر باشگاه آژاکس .

مونچی قبل از پیوستن به رم ، تا یک قدمی مدیریت بارسلونا نزدیک شده بود.

***

انزونزی : رم با بازیکن به توافق رسیده است ولی میان دو باشگاه رم و سویا اختلاف 8 میلیون یورویی وجود دارد. انتظار می رود در روز های آینده توافق کامل بدست آید.

***

مونچی  قصد خرید وینگر رومانیایی تیم استوا بخارست را دارد. دنیسمَن وینگر راست 19 ساله جدیدترین گزینه مونچی برای تقویت خط حمله می باشد، گفتنی است این وینگر چپ پا است . پیشنهاد اول مونچی 11 میلیون می باشد ولی برای جلب رضایت مدیران استوا بخارست باید چند میلیون بیشتر خرج کرد. اینجت این بازیکن در مصاحبه با رماپرس گفته است :

« جالوروسی به موکلم علاقه دارد ولی در ساعات اولیه صبح مدیر کل استوا در تماس با من ، اعلام کرد با کمتر از 15 میلیون قصد فروش دنیس را ندارد . هر چند شاید پیشنهادی بیشتر از این مبلغ هم برای او کافی نباشد چون رئیس معتقد است دنیس باید یک سال بیشتر بماند سپس تیم های لیگ جزیره پول بیشتری پرداخت خواهند کرد. »

***

از تریگوریا خبر رسیده است که ژسوس قصد جدایی از رم را ندارد و فصل جدید را فرصت خوبی برای جواب دادن به منتقد ها می داند.

روبرتو کالندا ایجنت خوان در مصاحبه با گاتزتا :

« او در لیست فروش رم نیست و برای پیدا کردن جایگاهی ثابت در ترکیب رم تلاش می کند. همه دیدیم که ژسوس سهم مهم و بزرگی در رسیدن جالوروسی به نیمه نهایی CL داشت . شخصا فکر می کنم ژسوس عملکردی فوق العاده در مقابل مسی از خودش به نمایش گذاشت ولی متاسفانه افرادی که انتقاد می کنند منتظر لحظه ای لغزش از سوی خوان هستند تا او را به شدت نقد کنند. »

22 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.