web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پروتی: ترک رم بدون اینکه جامی مهم کسب کنم بدتر از دعوت نشدن به جام جهانی است!

پروتی: ترک رم بدون اینکه جامی مهم کسب کنم بدتر از دعوت نشدن به جام جهانی است!

مرداد 19, 1397 - 1:54 ب.ظ
amirhossein
, , , ,
255 بازدید

پروتی که به دلیل عدم دعوت سمپائولی از حضور در رقابت های جام جهانی بازماند در مصاحبه ای اعلام کرد بدون اینکه جام بزرگی کسب کند قصد ترک رم را ندارد. پروتی در حضور سه ساله اش در رم به مقام مهمی نرسید. دیگو در مصاحبه با ESPN از جام جهانی ، رم و انتقال رونالدو صحبت کرد :

« همیشه گفته ام ، دوران بازی ام را در رم تمام نمی کنم ( در رم بازنشسته نمی شوم ) . ولی ترک رم بدون جام بدتر از دعوت نشدن به جام جهانی می باشد و بسیار نا امید کننده است.

ما تیم قوی هستیم و می دانیم که چه چیزی می خواهیم و ما شانس زیادی برای کسب مقام های مهم داریم . کسب جام با رم بسیار لذت بخش خواهد بود .

انتقال رونالدو ؟ در سال های اخیر سری آ چهره و قدرت سابق را در میان جهان نداشت ولی ما به خوبی می دانیم که سری آ سطح بالایی دارد.

یوونتوس در سال های اخیر دو مرتبه به فینال مسابقات لیگ قهرمانان صعود کرد و ما هم سال قبل تا مرحله نیمه نهایی پیش رفتیم و می بینید که میزان کیفیت سری آ آنطور که همه می گویند کاهشی نداشته و به همراه رونالدو دوباره پیش رفت می کند »

سپس دیگو نظرش در مورد آلبی سلسته را گفت :

« کار ها به درستی پیش نرفت ، نظم خاصی وجود ندارد. در اردوی تیم ملی آشفتگی وجود داشت و بازیکنان به همین علت آرامش نداشتند. در این تورنمنت مهم همه چیز باید به درستی و با دقت سازمان دهی شود .گواردیولا می تواند این نظم را به آلبی سلسته اضافه کند ولی تا وقتی که در فدراسیون نظمی وجود نداشته باشد ، امور مربوط به تیم ملی هیچ پیشرفتی نمی کند »

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.