web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ایجنت مالکوم : انتقال موکلم به بارسا جواب انتقال فوزاتو به رم بود!

ایجنت مالکوم : انتقال موکلم به بارسا جواب انتقال فوزاتو به رم بود!

مرداد 18, 1397 - 11:16 ب.ظ
amirhossein
, ,
507 بازدید

یکی از مهمترین اخبار نقل و انتقالاتی تابستان انتقال عجیب مالکوم وینگر برزیلی سابق بوردو به بارسلونا بود . ولی پشت پرده این انتقال یا بهتر است بگوییم هایجک چه بود؟ بیشتر داستان ها و نقل قول هایی که در این مورد بحث شد تکرای و شایعه بودند .

« حقیقت این است که ما تصمیم گرفتیم مالکوم به رم نَرود چون آن ها به خوبی با ما رفتار نکردند. » اینها دقیقا جملاتی بود که لئوناردو کورناسینی ( نام تجاری : agent of Elenko شرکتی که ایجنت رسمی مالکوم می باشد) به توتومرکاتو گفت .

خبرنگار توتومرکاتو از کوناسینی می خواهد تا این مطلب را شفاف سازی کند :

« ما مشغول کار بر روی انتقال فوزاتو بودیم که بازیکن ماست. بعد رم با یک ایجنت دیگر به توافق رسید ، که باید بگویم ، هیچ دشمنی با او نداریم. »

خلاصه ، یک انتقام واقعی!

« بله ، دقیقا همینطور است. متاسفم که تایید می کنم ولی حقیقت همین است. رم ده روز قبل از پرونده فوزاتو ، رفتار نامناسبی با ما داشت و به همین دلیل ما هم دقیقا با همین رفتاری که آنها داشتند ، تلافی کردیم. با توجه به رفتار و کاری که علیه ما انجام دادند ما تصمیم گرفتیم که جالوروسی نمی تواند بهترین مقصد ممکن برای مالکوم باشد. و دوباره رم ، در امور مربوط به مالکوم  واسطه های دیگری را به کار گرفت. هر چند ، مالکوم  از اینکه در حال حاضر عضوی از تیم بارسلونا شده ، بسیار خرسند است. »

13 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.