web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » واکنش دی‌فرانچسکو به شکست در برابر رئال

واکنش دی‌فرانچسکو به شکست در برابر رئال

مرداد 17, 1397 - 2:05 ب.ظ
demonics
, , ,
381 بازدید

سرمربی دی‌فرانچسکو تأیید می‌کند که یارانش در شب بازی با رئال 100درصد آمادگی نداشتند، اما نتایج مثبتی از بازی بدست آورده‌اند.

جالوروسی دیشب بازی با رئال را 2 بر 1 باخت تا به این شکل، تورنمنت آمریکا برای آنها با باخت به تاتنهام و برد بارسلونا به سرانجام برسد.

در مصاحبه‌ی بعد از بازی، دی‌فرانچسکو، تأکید داشت که تیمش به خوبی ایفای نقش کرده هرچند تابلوی نتایج چیز دیگری را نشان دهد.

او گفت: «این بازی‌ها از آن جهت مهم هستند که ما آنچه در تمرینات انجام می‌دهیم را به آزمون می‌گذاریم. آمار و ارقام، دقیقاً آنچه در زمین انجام دادیم را منعکس نمی‌کند. در هر دو نیمه فرصت خلق موقعیت‌های بیشتری داشتیم.»

«چیزهای زیادی هست که می‌توانیم بهبود بخشیم. با یک تیم بزرگ بازی کردیم، شاید بهترین تیم جهان، و شاید ما هم می‌توانستیم عملکرد بهتری در دفاع از خود نشان بدهیم، خصوصاً در آغاز بازی.»

او افزود: «فکر می‌کنم تیم هنوز به آمادگی 100درصد نرسیده. اما عیبی ندارد، باید از شروع فصل خساب کرد. ما داریم سخت کار می‌کنیم، حجم کارها چند هفته‌ای هست که بالا رفته و این می‌تواند روی ساق‌ها تأثیرگذار باشد. توری طولانی بود، با مسافرت‌های زیاد، و انتخاب ما همواره این بوده که همه‌ی اعضای تیم را برای نخستین بازی فصل به 100درصد آمادگی برسانیم.»

از دی‌فرا خواسته شد در کل نظرش را نسبت به تور اعلام کند، توری که رئیس از آن راضی بوده است.

«فکر می‌کنم باید رویکرد خوبی نسبت به تمام بازی‌ها داشت، حتی در برابر تاتنهام. ما برای شروع شبی خوب به میدان آمدیم اما بعد اشتباه بدی مرتکب شدیم، و این به رئال اجازه‌ی ضدحمله داد. در نیمه اول، ما برنده توپ بودیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم. شاید از نظر بدنی فوق‌العاده نبودیم اما در این نقطه از پیش فصل این امری طبیعی‌ست.»

با حجم انبوهی از تعویض‌هایی که سرمربی دیشب انجام شد، از او درباره‌ی احتمال بازی دادن به بازیکنانی مثل مارکانو، کلایورت، اولسن و کارسدروپ در نخستین بازی فصل سئوال پرسیده شد.

دی‌فرانچسکو در پاسخ اشاره کرد: «می‌خواهم این موضوع را روشن کنم که کاملاً و بخوبی می‌دانم کدامیک از بازیکنان آغازکننده کدام بازی بخصوص هستند اما شما فقط یک بازیکن ندارید وقتی این همه بازی در طول فصل خواهید داشت. برای تمام پست‌ها اینطور است.»

«برای مثال، کلایورت، او واقعاً استعداد دارد اما همچنین روشن است به کمی زمان نیاز دارد تا خودش را با سیستم و محیط جدید وفق دهد. اما واقعا امید دارم به اینکه 22 یا 23 بازیکن خواهم داشت که می‌توانم در طول فصل به تمامی روی آنها حساب کنم.»

Asroma.com

21 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.