web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کاپیتان دروسی : نگران آینده قراردادم با رم نیستم

کاپیتان دروسی : نگران آینده قراردادم با رم نیستم

مرداد 17, 1397 - 2:12 ق.ظ
amirhossein
, , ,
203 بازدید

کاپیتان جالوروسی ها که در آستانه شروع 18 اُمین فصل دوران بازی خود برای تیم رم می باشد ، در حال آماده شدن برای رویارویی با تیم رئال مادرید در چهارجوب رقابت های جام بین المللی قهرمانان می باشد. کاپیتان به همراه مربی برای قبل از بازی با رئال مادرید در کنفرانس خبری حاضر شدند.

از آنجایی که قرارداد کاپیتان رم رو به اتمام است از اسطوره 35 ساله رمی ها پرسیدند که آیا با وجود اینکه امکان دارد این فصل ،اخرین فصل او باشد  شرایط را متفاوت میبیند؟ آیا هنوز حس یک بازیکن قوی را داری؟

« خوب ، فصل قبل حس بازیکنی قوی و محکم را داشتم و امروز صبح بیدار شدم و  فکر می کنم همچنان  یک بازیکن قوی و مهم هستم. می خواهم در طول فصل این را ثابت کنم.

در پایان فصل گذشته با مونچی صحبت کردم و ما رابطه ای صمیمانه داریم. در مورد مسائل مشخصی همچون اینده و قراردادم بحثی نداشتیم. اگر اشتباه نکنم ، دو سال قبل در سنت لوییس دقیقا همین سوال را با همین شرایط امروز از من پرسیدند و امروز دقیقا همان جواب را به شما میدهم : من میخواهم فوتبال بازی کنم و ارزش هایم را در زمین بازی نشان دهم.  ( در اوج باشم)

از همه مهمتر ، خودم میخواهم آن کسی باشم که در مورد آینده ام تصمیم می گیرد ، نباید شخص دیگری در مورد آینده ام حرفی بزند یا برای من تصمیمی بگیرد. اگر به اندازه کافی خوب نباشم این رم است که به من اطلاع می دهد. شاید می توانستم جایی دیگر باشم ولی من نیازی به پول ندارم (برای پول بازی نمی کنم). شاید بازی در جای دیگری باعث می شد تا تجربه بیشتری کسب کنم ولی تور هایی این چنین تقریبا همان حس و تجربه را به من انتقال می دهد . عجله ای برای تصمیم گرفتن ندارم. می خواهم به بهترین شکل با رم کار کنم.

همیشه گفته ام، انتقال به لیگ آمریکا MLS می تواند انتقالی جالب باشد . یک سال از قراردادم با رم مانده سپس به این احتمال هم فکر خواهم کرد »

در ادامه ، دروسی از امکانات و شرایط تور آمریکا گفت :

«با مربی  موافقم ، واقعا تور مثبتی بود . امکانات ، کیفیت زمین ها ، استاندارد رختکن استادیوم ها و … همگی به مرور ای سال ها ،پیشرفت چشمگیری داشته و به خوبی امکانات ایتالیا رسیده است. این تور تجربه بسیار خوب و مثبتی برای ما بود و حالا باید برگردیم تا برای فصل جدید اماده شویم »

از هافبک با تجربه رمی ها در مورد تغیرات ترکیب تیم طی این تابستان و فروش بازیکن های مهم و خرید بازیکن های با استعداد جوان پرسیده شد :

«بله ، بازیکن های زیادی در این تابستان به تیم اضافه شدند که در حال هماهنگ شدن با تیم هستند تا مشکلاتی که در ترکیب داشتیم را از بین ببرند هر چند مسائل حساسی وجود دارد که وقتی شما به تیمی جدید ترانسفر می شوید طبیعی است. همه بازیکنانی که به ترکیب اضافه کردیم در سطح بالایی هستند.

فکر نمیکنم که خودمان را باید با دیگر تیم ها مقایسه کنیم در حالی که ما تیم جوان تری هم نسب به بقیه رقبا داریم . مهمترین مسئله این است که بازیکنان جدید توانایی خوبی دارند و بازیکنان با تجربه در شرایط فیزیکی و فرم خوبی هستند و رویکرد مناسبی دارند. همین مسئله برای مربی و مدیر ورزشی و مدیران دلیل خوبی برای مدیریت و ارزیابی بازیکنان است. در ادامه باید بگویم ، این روز ها در فوتبال سن بازیکنان اهمیت کمتری پیدا کرده است .»

با توجه با شایعات ، احتمالا رم هافبک دیگری را به ترکیب اضافه می کند تا به همراه قدرت رهبری و تجربه دروسی ، انتخاب دیگری هم برای دی فرا فراهم سازد :

خوب ، تا جایی که امکان داشت در مورد این صحبت ها کمتر خواندم و به آنها توجهی نکردم البته من عقاید و ایده های خودم را دارم ولی تنها در مورد هم تیمی هایم صحبت می کنم. در حال حاضر رقیب من در پست هافبک دفاعی ماکسیم گونالون می باشد .

گونالون بازیکنی بزرگ است ، او فصل قبل دچار مشکلاتی شده بود ولی توانست این مشکلات را حل کند . همچنین ، او آدم دوست داشتنی در رختکن هست . او بازیکنی با سطح بالاست، در ترکیب عقب تر از من نیست بلکه در کنار من( در سطح من ) است. در هر صورت این وظیفه مربی و مدیران است که برای افزایش کیفیت ترکیب تلاش کنند. »

اسطوره ایتالیا و رم تا به حال 593 بازی رسمی با پیراهن رم داشته و موفق به ثمر رساندن 61 گل و 53 پاس گل شده است.

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.