web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی‌فرانچسکو: بازی با رئال مادرید برای روی فرم آمدن بازیکن‌هاست!

دی‌فرانچسکو: بازی با رئال مادرید برای روی فرم آمدن بازیکن‌هاست!

آگوست 7, 2018 - 1:40 ب.ظ
demonics
, , ,
504 بازدید

اوزبیو دی‌فرانچسکو سرمربی رم، به همراه دنیله دروسی کاپیتان رمی‌ها در نشست خبری پیش از بازی با رئال مادرید حضور یافت. دی‌فرانچسکو از تدارکات پیش فصل تیم ابراز رضایت کرد و این در حالی‌ست که تور آمریکا برای رمی‌ها امشب با بازی در مقابل رئال به پایان می‌رسد.

حدوداً پانزده ساعت دیگر، جالوروسی امشب در استادیوم میت‌لایف نیویورک در قالب سومین و آخرین بازی خود در کاپ بین‌المللی آمریکا به مصاف قهرمان قهرمانان اروپا می‌رود.

دی‌فرانچسکو گفت: «برای ما این تور بسیار مثبت بوده است، از نظر بازی‌هایی که انجام داده‌ایم و تسهیلات و امکاناتی که اینجا وجود داشته و همینطور تمریناتی که کرده‌ایم… علیرغم اینکه دائم در سفر بودیم، اما کاری که می‌خواستیم انجام دهیم را انجام دادیم.»

«فردا  مشابه سایر بازی‌ها دست به انتخاب می‌برم. می‌خواهم تمام بازیکنانم به یک سطح از تیزی و هوشیاری برسند و البته من هم آنها را بر اساس ویژگی‌های فردی‌شان انتخاب می‌کنم _ فرم‌شان، توانایی‌های کنونی و آمادگی بدنی‌شان. پس ضرورتاً فردا خبری از آرایش تیم مثلاً اصلی نیست.»

او افزود: «برای من شانس بزرگی‌ست تا قابلیت‌های بازیکنان جدید را ارزیابی کنم و ببینم آنها چگونه با تیم هماهنگ می‌شوند. پس هدف اصلی من از این بازی همین خواهد بود.»

درحالیکه کمتر از دو هفته به بسته شدن پنجره‌ی نقل و انتقالات (در ایتالیا) باقی مانده، از سرمربی پرسیده شد که آیا هواداران باید منتظر خرید یا فروش بیشتری باشند و آیا به نظر او کار رم در این فصل از بازار به اتمام رسیده است؟

دی‌فرانچسکو در پاسخ گفت: «مدیر ورزشی ما در این باره حرف‌های زیادی زده است. بازار هنوز باز است، با ورودی‌ها و خروجی‌هایش، و فقط وقتی که پنجره‌ها بسته شود می‌توان این مسئله را ارزیابی کرد.حالا سخت است در این باره حرف بزنیم که کدام خرید خوب بود و کدام بد، اما روشن است که تا همین حالا رم بازیکنان جدید با کیفتی را جذب کرده که می‌توانند ترکیب را بهبود بخشند.»

با ده بازیکنی که رم در تابستان به ترکیب خود اضافه کرده، دی‌فرانچسکو تأکید بر این دارد که یکی از وظایف کلیدی او این است که به حد امکان به چهره‌های جدید چابکی و انگیزه دهد. او امیدوار است بتواند تمام ترکیب را ملزم به آن کند که در هر رقابتی در این فصل بیشترین نیرو را به کار گیرند.

«اما در ابتدا باید بگویم که فصل بعدی برای ما فقط سری آ نیست، ما رقابت‌های بسیار مهم دیگری نیز داریم و کل ترکیب نقش مهمی برای ایفاکردن دارد. مارکانو یکی از آنهاست و در واقع من خیلی خوشحالم از اینکه به نظر می‌رسد او به سرعت جای خود را پیدا کرده است.

«آیا جاستین کلایورت هم می‌تواند در اولین روز فصل کارش را آغاز کند؟ خب، این به چیزهایی بستگی دارد: ما ارزیابی خواهیم کرد ولی او وضعیت بسیار خوبی دارد و این یعنی یک امکان. اما این نه فقط برای او بلکه برای تمام بازیکنان یک امکان است.

«با این حال، روشن است ما او را خریدیم چون باور داریم او استعداد یک ستاره شدن را دارد، و اینکه مردی کلیدی برای ما باشد. اما واضح است که او برای جا افتادن به زمان نیاز دارد.»

Asroma.com

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.