web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: هنوز به نتیجه بازی با لیورپول فکر می کنم!

دی فرانچسکو: هنوز به نتیجه بازی با لیورپول فکر می کنم!

مرداد 16, 1397 - 1:14 ب.ظ
amirhossein
, ,
284 بازدید

رم که فصل قبل در رقابت های لیگ قهرمانان تا مرحله نیمه نهایی پیش رفته بود در مقابل لیورپول بازی را باخت. ازبیو در مصاحبه با فوتبال ایتالیا گفت : هنوز پشیمانی آن بازی را در خود دارم.

جیالوروسی که در بازی رفت 5-2 باخت با دو گلی که به ثمر رساند امید ها را برای فینال کیِف زنده نگه داشت اما در بازی برگشت آنها در المپیکو با نتیجه 4-2 پیش افتادند و فقط یک گل دیگر نیاز داشتند تا به فینال صعود کنند.

«برای هر موقعیت در آن بازی تصمیم های زیادی گرفتیم . بازی بود که باعث رشد انگیزه در ما شد و من ، به عنوان مربی ، قبول می کنم که در کنترل بعضی از موقعیت های حساس به اندازه کافی خوب نبودم. متاسفانه این پایان رویای هواداران و تیم برای رسیدن به فنیال بود.

با این حال ، همه بازیکنان بهترین عملکردشان را در زمین نشان دادند. همه مردم بابت تلاش و کوشش رم برای عوض کردن نتیجه و برگشتن به بازی از ما تشکرد کردند.

ولی نمی توانم انکار کنم پشیمانم از اینکه چرا در پایان بازی برگشت وقتی لیورپول نظم سابق را نداشت فرصت را برای صعود از دست دادیم. »

گفتنی است ، جالوروسی تور آمریکایی خود را با بازی مقابل رئال مادرید به پایان می رساند. این بازی  8 آگوست ،صبح چهارشنبه ساعت 4:30 به وقت ایران برگزار می گردد.

***

همچنین ووچه جالوروسا گزارش می دهد ، پاسکوال سنسیبیل یکی از مدیران سابق تیم سامپدوریا در روز های آینده به تیم مدیریتی مونچی اضافه می شود. خبر رسمی به زودی منتشر می شود.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.