web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » بیلی :باید با لورکوزن صحبت کنید /ژسوس: در مورد آینده ام از مونچی سوال کنید /تورینو علاقه به خرید گونالون دارد /وانیاما هافبک تاتنهام تازه ترین گزینه مونچی

بیلی :باید با لورکوزن صحبت کنید /ژسوس: در مورد آینده ام از مونچی سوال کنید /تورینو علاقه به خرید گونالون دارد /وانیاما هافبک تاتنهام تازه ترین گزینه مونچی

مرداد 15, 1397 - 5:54 ب.ظ
amirhossein
, , ,
421 بازدید

لئون بیلی که یکی از گزینه های مونچی برای وینگر راست می باشد در مصاحبه با کیکر گفت : اگر باشگاهی مرا بخواهد در ابتدا باید با لورکوزن صحبت کند و به توافق برسند. 21 سال سن دارم و هدف اصلی من پیشرفت است.

بر اساس گزارش گاتزتا ، لورکوزن حداقل 40 میلیون می خواهد. دیگر مشتری های این وینگر ، لیورپول و چلسی می باشند. این روزنامه گزارش داده که هدف اصلی رم در بازار هافبک است و نزدیک ترین گزینه ساماسکو از سالزبورگ می باشد. البته دی فرا قصد کوچک کردن ترکیب را دارد ولی 2 گزینه اصلی فروش یعنی گونالون و ژسوس هیچ علاقه ای به ترک رم ندارند.

***

به گزارش سایت فورزا رما ، ژسوس در مورد علاقه مندی تیم های دیگر به خودش در پاسخ به چند هوادار در بوستون آمریکا گفت : در مورد آینده من باید از مونچی سوال کنید.

این مدافع برزیلی پیشنهادی مناسب از تورینو دریافت کرده است و در مورد اینده اش با رم اطمینان ندارد.

***

ماتزاری سرمربی تورینو علاقه زیادی به جذب گونالون دارد و از امروز ظهر مذاکرات بین دو باشگاه اغاز شده است. مانع اصلی برای این انتقال حقوق 2 میلیونی بازیکن فرانسوی می باشد که پرداخت این مبلغ برای تورینو سخت است ولی به گزارش سایت ووچه جالوروسا ، این مبلغ با قراردادی بلند مدت قابل پرداخت است. گفتی است گونالون تمام پیشنهادات از لیگ برتر را رد کرد و شاید در ایتالیا بماند.

***

 ووچه جالوروسا ،از آخرین گزینه های مونچی برای تقویت خط هافبک را ،ویکتور وانیاما نام برده است. اصلیت این بازیکن از کنیا می باشد و ارزش او از نظر سایت ترانسفرمارکت 30 میلیون است. وانیاما 1.84 سانتی متر قد دارد و فصل قبل 24 بازی و 1 گل برای تاتنهام انجام داده است. این هافبک دفاعی قابلیت بازی در پست دفاع وسط را هم دارد.

Asroma27.com

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.