web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » الیسون و جرسون رفتند /مالکوم و اولسن شاید بیایند /توتی نظرش را در مورد الیسون و رونالدو گفت

الیسون و جرسون رفتند /مالکوم و اولسن شاید بیایند /توتی نظرش را در مورد الیسون و رونالدو گفت

جولای 21, 2018 - 3:25 ق.ظ
آگوستینو
, , , , , ,
938 بازدید

رمی ها روزهای شلوغی را سپری می کنند.

الیسون بکر دروازه بان برزیلی با انتقالی که ارزش آن می تواند به 72.5 میلیون یورو برسد راهی لیورپول شد.

الیسون هم همچون بسیاری دیگر از چهره های شاخصی که در سالهای اخیر از جالوروسی جدا شدند گفت: «رم زیبا را همیشه به یاد می آورد» و «تا ابد طرفدار رم خواهد بود».

در همین حال، گاتزتا دلو اسپرت گزارش داد که رم در تلاش است تا رابین اولسن دروازه بان کپنهاگ را بخرد، اما می خواهد قیمت 17 میلیون یورویی او را کم کند. مسئله این است که فروش الیسون با آن قیمت باعث می شود تا دروازه بان ها برای جالوروسی گران شوند. گاتزتا این نکته را هم ذکر کرده که اگر تا آخر هفته توافقی برای اولسن حاصل نشود، رم به سراغ آلفونس آرئولا از پاری سن ژرمن می رود.

کالچومرکاتو هم نوشت که مالکوم پذیرفته که از بوردو به رم برود. رم حالا باید رضایت بوردو را جذب کند و باشگاه فرانسوی خواستار دریافت 40 میلیون یوروست، اما می شود بر سر قیمت چانه زد.

جمعه رم تایید کرد که جرسون با انتقالی قرضی به فیورنتینا رفته است. در بیانیه رم اشاره ای به بند خرید نشده و فیورنتینا هم در بیانیه اش ذکر نکرده که از حق خرید هافبک 21 ساله برخوردار است.

مدیربرنامه های ژوان ژسوس هم با انتشار توئیتی اعلام کرد که پورتو پیشنهادی به آنها نداده است.

یوفا هم جیمز پالوتا رئیس رم را به خاطر اظهاراتش پس از شکست برابر لیورپول علیه داور سه ماه از حضور در ورزشگاه در مسابقات اروپایی محروم کرد، اما باشگاه رم به این رای اعتراض می کند.

گاتزتا دلو اسپرت نوشت که بینی الساندرو فلورنزی در تمرینات شکسته، اما او مشکلی برای حضور در تور پیش فصل رم در آمریکا نخواهد داشت.

و در مصاحبه با اسکای، فرانچسکو توتی مدیر رم نظرش را در خصوص تازه ترین تحولات باشگاهش و فوتبال ایتالیا بیان کرد.

از توتی پرسیده شد که آیا رم باشگاهی فروشنده است و او پاسخ داد: «در حال ساخت تیمی جوان برای آینده ایم.»

«الیسون؟ مبالغ در بازار عوض شدند، 75 میلیون یورو برای یک دروازه بان برای اولین بار است و ما نمی توانستیم نه بگوییم.»

«متاسفم که یکی از بهترین دروازه بان های جهان را از دست دادیم، ولی سعی می کنیم به هر صورت تیمی قدرتمند بسازیم.»

از توتی پرسیده شد که آیا از اینکه نمی تواند با پیراهن رم در برابر کریستیانو رونالدو ستاره جدید یوونتوس بازی کند ناراحت است.

«نه، من قبلا مقابلش بازی کردم. او را دیدم و خوشحالم چون نیروی زیادی به فوتبال ایتالیا می دهد: او استثنایی است، به همراه مسی بهترین است. امیدواریم که بتواند اینجا هم موفق باشد و سری آ بتواند مثل قدیم شود.»

«{ناراحتی هواداران} طبیعی است اگر هواداران دیگر تیم ها به خاطر این کمی بی روحیه شوند، ولی ما باید آرامش مان را حفظ کنیم: هدف باشگاه این است که بازیکنان و هواداران را راضی کند.»

«همه توقع اسامی بزرگی را دارند و ما قطعا نهایت تلاشمان را انجام می دهیم.»

24 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.