web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی یک سال بعد از خداحافظی: رژیم، تنیس، شبکه اجتماعی و شوخ طبعی

توتی یک سال بعد از خداحافظی: رژیم، تنیس، شبکه اجتماعی و شوخ طبعی

خرداد 7, 1397 - 4:52 ق.ظ
Agostino and Co
, ,
543 بازدید

(گاتزتا دلو اسپرت) – توتی وارد عرصه مربیگری نشد و هنوز کروات نمی بندد، ولی در کادر مدیریتی رم حس خوبی دارد و منتظر نقش جدیدش است. وسوسه توپ ولی هنوز با اوست، هنوز هم زیاد فوتبال بازی می کند.

پارسال برای آخرین بار با پیراهن رم به میدان رفت، زمانی که آماده بود تا محبت یک شهر را برای بار آخر احساس کند. فرانچسکو توتی تا انتهای عمرش 27 و 28 می را فراموش نخواهد کرد، حتی اگر در حال حاضر زندگی راحت و آرامی داشته باشد. «همه چیز عوض شده ولی خیلی شبیه گذشته س چون اون همیشه همراه تیمه». این جملات رو ایلاری 3 روز پیش به زبان آورد و کلمات اون تنها به فرانچسکو اشاره نمیکنن، بلکه کل رم همین وضعیت رو داره. شماره 10 رم دوباره امسال هم با فاصله پر فروش ترین پیراهن رم بود. توتی همچنان مورد توجه ترین چهره رم توسط اسپانسر ها و خبرنگار هاست. فقط برای سالگرد خداحافظی 50 دعوتنامه رسمی برای مصاحبه ارسال شده و این نشون میده که توتی نماد باشگاه رم تو کل جهانه. دیروز او مهمان شاهزاده موناکو بود و امروز از مسابقه گرند پری لذت میبره. اونجا گفت که معمولا بی دقت رانندگی میکنه ولی عاشق ماشینه. همچنین با شوخ طبعی همیشگی اش گفت که خیلی دوست داره فراری رو برونه ولی مطمئن نیست بتونه روشننش کنه. فردا اون دوباره به تریگوریا بر میگرده و کسی چه میدونه، شاید در مورد اینکه تو یه سال اخیر چی بهش گذشته صحبت کنه.

داخل تریگوریا: بعد از سه ماه تعطیلات، دور از همه چیز و همه کسی، توتی از ماه سپتامبر هر روز به تریگوریا میره، برنامه تیم رو تنظیم میکنه، با مونچی همکاری میکنه و کمک بزرگی برای دی فرانچسکوئه. او در واتس اپ پاتریک شیک رو متقاعد کرد که به رم بپیونده، کمدشو تو رختکن به چنگیز داد، بعد از جنجال زمستان با ناینگولان و پرز صحبت کرد، به پالوتا پیشنهاد کرد که از تصویرش برای اسپانسرینگ استفاده کنه، به کمپ مدونا رفت تا با اسپانسرها دیدار کنه، و شام های کاری با خبرنگار ها برگزار کرد. فرانچسکو ارتباط خوبی با مدیر و مربی برقرار کرد، ولی کلاس های مربی گری رو سریعا رها کرد، چرا که فهمید رو نیمکت نشستن رو دوست نداره. اون هنوز نقش مشخصی تو کادر مدیریتی نداره، ولی اون هم به زودی حل خواهد شد. چون توتی و رم هر مشتاق این رابطه ان. همچنین بعد از خداحافظی اسپالتی روابط او با همه در داخل باشگاه بهتر شده، حتی با فرانکو بالدینی که در سال 2011 حتی به هم سلام هم نمیدادند.

دانلود

خارج از تریگوریا: در یک سال اخیر توتی در خارج از زمین هم تغییر کرده است. او در شبکه های اجتماعی فالوورهای بیشتری دارد (حدود 2 میلیون طرفدار در اینستاگرام که 500 هزار عدد از خود باشگاه بیشتر است!)، هر روز با تمرین دهنده اختصاصی خود تمرین میکند ( که تمرین دهنده امای خواننده و آلبرتو کوئیلانی و چندین آدم مشهور دیگه هم هست)، زیر نظر متخصصان تغذیه رژیم گرفته است که باعث شده است در ماه های اخیر 6 کیلو لاغر تر شود، حتی با این وجود که فرانچسکو گاهی شام پاستا میخورد و نمیتواند به تیرامیسو نه بگوید. او همچنان در زمین های پر تعداد داخل خانه اش تنیس بازی میکند و هر وقت که بشود فوتبال بازی میکند. او در بازی های زیادی با هم بازیان سابقش پا به توپ میشود (در چند روز آینده او برای یک بازی به روسیه سفر میکند). در بازی های خارج از خانه رم، او اولین کسی است که صبح زود در باشگاه دیده میشود. فرانچسکو وارد نقش جدیدی شده است و باید به همراه دی فرانچسکو پشت میز بنشیند، ولی هر موقع که جکی به ذهنش میرسد آن را برای خودش نگه نمیدارد! او همچنین خیلی چیز ها را از مونچی یاد میگیرد و روابطش با او بسیار فراتر از کار است. فرانچسکو در تور تابستانی آمریکا هم رم را همراهی خواهد کرد، موضوعی که باعث خشنودی جیمی پالوتا نیز شده است.

توتی فقط یک چیز نقش جدیدش رو دوست ندارد: کروات! بعد از دو بازی اول دیگه کروات نپوشید. توتی یک مدیر است، ولی بدون عوض کردن خودش!

*

ترجمه از 

23 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.