web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اسکوروپسکی: توتی هنوز مثل یکی از ماست /می‌خواهم بازی کنم! /حرفهای دروسی در بازی با بارسا خاص بود

اسکوروپسکی: توتی هنوز مثل یکی از ماست /می‌خواهم بازی کنم! /حرفهای دروسی در بازی با بارسا خاص بود

اردیبهشت 26, 1397 - 3:49 ق.ظ
آگوستینو
, , , , ,
363 بازدید

لوکاژ اسکوروپسکی گلر لهستانی اعلام کرده که نمی تواند یک فصل دیگر در رم نیمکت نشین مطلق باشد.

گلر 27 ساله دو فصل خوب را به عنوان یار قرضی در امپولی سپری کرد و در تابستان گذشته به رم بازگشت.

با این حال، او فقط یک بازی در فصل جاری انجام داده، در کوپا ایتالیا.

اسکوروپسکی به Sportowefakty گفت: «راه دیگری ندارد، من باید فوتبال بازی کنم.»

«صبرم دارد تمام می شود چون بازی نمی کنم. خوشبختانه همسرم ماتیلده کمکم می کند تا آرامش خاطر داشته باشم و به زودی ما صاحب فرزند می شویم. او دارد وارد نهمین ماه بارداری می شود.»

«اهداف بزرگی دارم و در چند ماه آینده باید تغییری بوجود بیاید. ولی یک موضوع را می گویم، چون قبول ندارم که سال اخیر هدر رفت، چون مارکو ساوورانی مربی گلرهای رم خیلی خوب است.»

«شاید در 12 ماه اخیر بازی نکردم، ولی بهتر شدم، از این مطمئن هستم. می دانم که انتخاب دوم هستم و رم الیسون را دارد، یکی از بهترین گلرهای جهان است، ولی من باید بازی کنم.»

«در پایان فصل، من با مدیران و مدیربرنامه هایم حرف می زنم تا بگویم که می خواهم بیشتر بازی کنم، صرفنظر از اینکه کجا خواهم بود. مونچی این را می داند و به من گفت که الیسون زیادی خوب است، نمی شود او را بیرون گذاشت. این را می فهمم، درست است، ولی من نمی توانم این وضعیت را قبول کنم.»

البته اسکوروپسکی در این فصل لحظات هیجان انگیزی را هم تجربه کرد، زمانی که شاهد پیروزی 3-0 تیمش برابر بارسلونا بود.

«دیوانه وار بود. همیشه حرف های دانیله دروسی در رختکن یادم می مانند و ما همیشه قبل از بازی ها فریادی می زنیم، ولی آن دفعه خاص بود.»

«یادم هم می آید که در آخر بازی انگار فرانچسکو توتی هنوز یکی از ما بود. از خوشحالی گریه می کرد. شکی ندارم، او در شهر رم از پاپ هم مهمتر است.»

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.