web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پالوتا: الیسون به هیچ‌وجه فروخته نمی‌شود /اصلا احتمال فروش الیسون وجود ندارد / قصد فروش الیسون را نداریم

پالوتا: الیسون به هیچ‌وجه فروخته نمی‌شود /اصلا احتمال فروش الیسون وجود ندارد / قصد فروش الیسون را نداریم

فروردین 27, 1397 - 2:50 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
405 بازدید

پس از تساوی بدون گل برابر لاتزیو، جیمز پالوتا رئیس رم که مسابقه را از نزدیک تماشا کرده بود اعلام کرد که الیسون بکر سنگربان برزیلی به هیچ وجه فروخته نمی شود.

مالک آمریکایی فردا صبح به بوستون بازمی گردد و او دیدار حساس با بارسلونا را هم از نزدیک دیده بود.

پالوتا به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «هفته سختی بود، پس از دیدار با بارسلونا، و ما کمی امشب ناامید شدیم. نباید به فکر نیمه نهایی با لیورپول باشیم، مسابقه های دیگر هم هستند.»

«چرا نتوانیم به فینال برسیم؟ لیورپول تیم قدرتمندی است، ولی ما هم می توانیم خوب بازی کنیم.»، پالوتا با اشاره به مالکان آمریکایی لیورپول گفت: «عملا دربی بوستون است!»

«هیچکس نباید از کار رم در اروپا متعجب شود، چون ما جلوتر از چلسی صدرنشین گروه شدیم، شاختار را شکست دادیم و حتی در بازی رفت مقابل بارسلونا هم خوب کار کردیم. نتیجه بازی رفت بیانگر آنچه در میدان دیدیم نبود و ما در بازی برگشت این را ثابت کردیم.»

پالوتا صبح یکشنبه دیداری با اعضای تیم داشت، اما نگفت که با تیم در مورد چه حرف زده است.

«هر قضیه ای در لاس وگاس اتفاق بیافتد، در لاس وگاس می ماند. در مورد رختکن نیز همین طور است.»

یکی از ستاره های رم در فصل جاری الیسون است و گفته می شود که لیورپول، پاری سن ژرمن و رئال مادرید گلر برزیلی را می خواهند.

«درک نمی کنم چرا مردم از من می پرسند که آیا الیسون فصل بعد هم گلر ما خواهد بود. ما به هیچ وجه قصد فروش او را نداریم. اصلا احتمالش نیست.»

«وقتی او را گرفتیم فکر می کردیم که گلر بزرگی باشد و اصلا امکان ندارد که او را بفروشیم.»

پالوتا با پریدن به درون یکی از آبنماهای شهر رم پیروزی مقابل بارسلونا را جشن گرفت و به همین شهردار رم او را جریمه کرد و آنها دیداری هم در مورد ساخت ورزشگاه داشتند.

«ما بیش از هر چیزی در مورد پول حرف زدیم. او مرا جریمه کرد، باید 240 هزار یورو به شهردار پول بدهم. و تازه آب هم سرد بود…»

اگر رم بتواند لیورپول را در نیمه نهایی شکست دهد، آیا پالوتا باز هم خوشحالی می کند؟

«در رم آبنماهای زیادی وجود دارند. احتمالش هست که به کولوسئوم هم بروم!»

 

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.