web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرا توضیح داد: چرا رم در لیگ قهرمانان بهتر بازی می‌کند؟

دی فرا توضیح داد: چرا رم در لیگ قهرمانان بهتر بازی می‌کند؟

فروردین 27, 1397 - 1:53 ق.ظ
آگوستینو
, ,
524 بازدید

پس از تساوی بدون گل برابر لاتزیو، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم توضیح داده که چرا تیمش در لیگ قهرمانان بهتر بازی می کند.

 دی فرانچسکو به مدیاست پرمیئم گفت: «بازی خشنی بود، در ابتدا ما تمیز پاس نمی دادیم، ولی من راجا ناینگولان را پشت سر مهاجمان بردم و خیلی بهتر کار کردیم.»

«مسابقه ای بود که روی خط انجام شد، لاتزیو خیلی مصمم بود، ولی ما دوباره دو مرتبه به تیر زدیم و گاهی همان چند سانت می توانند تعیین کننده باشند.»

«من سیستم را هم عوض کردم، سعی کردم که بازی را باز کنم و ما خیلی خوب انجامش ندادیم، مخصوصا مقابل تیمی که 10 نفره شد. وقتی ما سانترها را ارسال کردیم، موقعیت های خطرناک ساختیم و ما باید با استمرار بیشتری چنین کاری را انجام دهیم.»

مانولاس که یکی از ستاره های رم برابر بارسلونا بود امشب مصدوم شد.

«ضربه ای خورد و احساس گرفتگی عضله کرد. باید بگویم که او هم مثل فلورنزی با وجود سرماخوردگی بازی کرد و فراتر از حد انتظار انجام وظیفه کرد. فکر می کنم که لاتزیو از نظر حفظ تمرکز خوب عمل کرد.»

«واقعا از سبک کار استفان ال شراوی وقتی به عنوان یار ذخیره به میدان رفت خوشم آمد. سعی کردم بازی مقابل بارسلونا ادامه پیدا کند، ولی اگر گلی زده می شد تا یخ بازی بشکند، مسابقه خیلی تماشایی تر می شد.»

«اشکال با مهاجمان ما این بود که پاتریک شیک و ادین ژکو کمی بیش از حد ایستا بودند و با هم برخورد می کردند. آنها باید بیشتر توپ را حرکت می دادند و گزینه های متفاوتی ایجاد می کردند، همان کاری که مقابل بارسلونا انجام دادند.»

«نوع حرکات در سری آ نسبت به لیگ قهرمانان متفاوت است، تیمی مثل بارسلونا می خواهد با توپ بازی کند و در نتیجه اجازه می دهد که ما هم بازی مان را انجام دهیم. ما مقابل تیم هایی که سعی می کنند بسته شوند و با توپ های بلند کار کنند دچار مشکل می شویم.»

«با این حال، به بچه هایم گفتم که فرآیند رشد ما یعنی اینکه باید با هر مسابقه یکسان رفتار کنیم و انگار که با بارسلونا بازی داریم. ما باید هویت مان را حفظ کنیم و امشب کمی بیش از حد خودمان را با لاتزیو تطبیق دادیم.»

 

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.