web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: سیستم رم را عوض کردم

دی فرانچسکو: سیستم رم را عوض کردم

اسفند 19, 1396 - 2:16 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
515 بازدید

پس از پیروزی 3-0 رم مقابل تورینو، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم از تغییرات تاکتیکی تیمش گفته و تاکید کرده که شاگردانش توانایی شکست شاختار دونتسک و صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان را دارند.

امشب جالوروسی موفق شد با یک نمایش خوب حریفی که باعث حذفش از کوپا ایتالیا شده بود را با سه گل شکست دهد.

دی فرانچسکو به مدیاست گفت: «در نیمه اول خوب نبودیم، با توجه به اینکه تورینو بهتر بازی کرد.»

«پس از وقت استراحت، راجا ناینگولان را جلوتر بردم و همین کمک کرد تا راه های بیشتری پیدا کنیم. حس کردم که بچه ها از اینکه کمتر در الیمپیکو برنده شدند مضطرب هستند و ما داشتیم کار را برای خودمان سخت می کردیم.»

«سیستم را به 4-2-3-1 تغییر دادم و راجا به مهاجم نزدیک تر شد و همان مشکلات بیشتری برای خط دفاعی حریف ایجاد کرد.»

«پاتریک شیک در نیمه اول خوب کار نکرد، اما هیچکدام از هم تیمی هایش هم خوب کار نکردند. او تمایل دارد که بیش از حد به جناحین نزدیک شود، اما چنین بازیکنانی ارزش صبر و کمک را دارند. فراموش نکنید که وقتی چنگیز اوندر فرصت بازی پیدا کرد و پیشرفت کرد چه کرد.»

«نباید به این نگاه کنیم که می توانستیم چه کنیم، بلکه باید روی اینکه می توانیم چه کنیم و آینده تمرکز کنیم با این بازیکنان جوان و با استعدادی که هنوز دارند جای پایشان را سفت می کنند.»

رم در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2-1 به شاختار باخته و سه شنبه شب پذیرای تیم اوکراینی خواهد بود.

«آنها تیم بسیار خوبی هستند، اما گاهی ما بیش از حد عجول می شویم و از قابلیت هایمان نهایت استفاده را نمی بریم. هواداران مقابل شاختار تعیین کننده خواهند بود.»

«به نظرم تعادل باید شاخصه اصلی ما بماند و همین چیزی بود که در نیمه اول امشب از آن برخوردار نبودیم. ما مقابل شاختار به آن نیاز داریم، چون آنها بیشتر شبیه تیمی برزیلی هستند تا تیمی اوکراینی.»

«با این وجود، می توانم به شما اطمینان دهم که می توانیم آنها را به دردسر بیاندازیم.»

این اولین بازی رم پس از درگذشت ناگهانی داویده آستوری بود. کاپیتان فقید فیورنتینا سابقه بازی برای رم را داشت و جعمی از رمی ها با او صمیمی بودند و امشب مانولاس و دروسی گلهایشان را به او تقدیم کردند.

«شب سختی برای همه بود، بیشتر برای دانیله. از او پرسیدم که می خواهد چه کند و گفت که حس می کند آماده بازی است. حقش بود که آن گل را بزند تا بتواند به بهترین شکل از داویده یادی کند.»

13 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.