web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مونچی: رم مجبور بود صلاح را بفروشد

مونچی: رم مجبور بود صلاح را بفروشد

فوریه 15, 2018 - 2:22 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
686 بازدید

مونچی مدیر ورزشی رم از هواداران خواسته تا کمی امید داشته باشند و او اذعان کرده که لیورپول باید پول بیشتری برای جذب محمد صلاح می پرداخت، اما «ما مجبور بودیم بفروشیم».

جالوروسی برای حل مشکلات مربوط به فیرپلی مالی مجبور شده از تابستان تا زمستان صلاح، آنتونیو رودیگر، لیاندرو پاره دس و امرسون پالمیئری را بفروشد.

امشب مونچی به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «از لحظه ای که آمدم عاشق این باشگاه شدم.»

«بلافاصله متوجه شدم که هواداران چقدر به رم اهمیت می دهند.»

لیورپول امشب در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 5-0 در خانه پورتو به پیروزی رسید و صلاح با حرکتی جالب توجه گلزنی کرد، 30امین گلش در فصل جاری برای سرخ پوشان. آیا رم حالا فکر می کند که از لیورپول فریب خورد که صلاح را در ازای 50 میلیون یورو فروخت؟

«در آخر، ما توانستیم به 50 میلیون یورو با مبالغ شرطی برسیم، ولی در آن مقطع مجبور بودیم بفروشیم و آن گزینه مهمی بود. انتقال های نیمار و کیلیان امباپه بازار را عوض کردند، ولی در آن موقع ضروری بود که بفروشیم.»

«ولی باز هم به نظرم می شد برای صلاح به مبلغ بهتری رسید، ولی این امکان را فراهم کرد که فعالیت های دیگری را در بازار انجام دهیم. وقتی من آمدم، پیشنهاد لیورپول برای صلاح 32 میلیون یورو بعلاوه 3 میلیون یورو مبلغ شرطی بود. در فوتبال امروز، بازیکنان به هر جایی که بخواهند می روند.»

«ارقام مهم هستند، چون در آخر مشغول تجارتیم، ولی هواداران را نمی شود خرید. در سالهایی که در سویا بودم، مردم جام ها را می شمردند، و تا الان همان را در رم کم داریم.»

«به خوبی هواداران را درک می کنم، می دانم که نمی خواهند از ارقام چیزی بشوند، فقط می خواهند برنده شوند، ولی این کار من است. ما باید باشگاهی بسازیم که فقط قهرمان نشود، بلکه به طور مستمر چنین کاری را انجام دهد. هواداران وعده نمی خواهند، نتیجه می خواهند.»

«همه این مسائل را قبول دارم، ولی از آنها می خواهم که کمی امید داشته باشند. زمان می برد. ما باید ساکت بمانیم و بیشتر تلاش کنیم تا مسیر صحیح دست یافتن به خواسته هواداران را پیدا کنیم.»

سپس از مونچی در مورد مذاکرات با چلسی در زمستان پرسیده شد؛ برای فروش امرسون پالمیئری و ادین ژکو.

«ما شروع به مذاکره با چلسی برای امرسون کردیم و بعد از آن بود که اسم ادین در مذاکرات مطرح شد.»

«آنها به ما پیشنهادی دادند و ما با پیشنهادی جدید پاسخ دادیم. باشگاه انگلیسی هرگز خواسته های ما را برآورده نکرد و به همین خاطر مذاکرات به سرانجام نرسیدند.»

«هیچ باشگاهی از فروش بهترین بازیکنانش خوشحال نمی شود، ولی اگر پیشنهاد جالب توجهی از نظر مالی برسد، غیرممکن است که بررسی نشود. ما قطعا مهاجم سرشناسی را برای جانشینی او می گرفتیم، شاید ژیرو، چون در غیر این صورت هواداران به حق عصبانی می شدند.»

«ما اعتقاد زیادی به پاتریک شیک و گرگوار دفرل داریم، اما اگر ژکو در ژانویه می رفت 100 درصد مهاجم دیگری می گرفتیم.»

«به همراه ژیرو، گزینه ی میشی باتشوایی هم بود. مردم در مورد این حرف می زنند که شیک گران است، ولی تا اینجا ما فقط 6 میلیون یورو برای او خرج کردیم و این برای ما خیلی مهم است. او مهاجم نوکی است که می تواند در گوش {خط حمله} هم بازی کند.»

فرانچسکو توتی در روزهای اخیر گفت که اگر امروز بازی می کرد 200 میلیون یورو قیمت داشت. آیا مونچی حاضر بود او را در ازای 200 میلیون یورو بفروشد؟

«خب، سوال خوبی پرسدید. از نظر من ارزش ورزشی زیادی دارد، ولی در خارج ورزش هم این طوراست. من نمی توانم روی او قیمتی بگذارم. اگر امروز بازی می کرد در سطح مسی، رونالدو، نیمار قرار می گرفت…نمی توانم رقم دقیقی بگویم، برای من حتی ارزشش بیشتر از آن بود.»

تکمیل می شود…

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.