web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: شروعی تازه برای رم

دی فرانچسکو: شروعی تازه برای رم

بهمن 23, 1396 - 2:01 ق.ظ
آگوستینو
, ,
335 بازدید

پس از کسب پیروزی 5-2 مقابل بنونتو، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم از شروعی تازه برای تیمش گفته است.

رم توانست امشب دومین پیروزی متوالی خود در سری آ را کسب کند و ضمن پشت سر گذاشتن لاتزیو به رده چهارم برسد. رم پنج گل زد و باید دانست که آخرین باری که رم بیش از یک گل زد، یکم دسامبر بود.

در مصاحبه با خبرنگار مدیاست، دی فرانچسکو با اشاره به گل اول بنونتو گفت: «امشب دست به عصا شروع کردیم.»

«مثل همیشه، تیم موقعیت های گلزنی زیادی ساخت، اما از نحوه دریافت دو گل توسط تیم ناراحت شدم.»

«این باید شروعی برای ما باشد. مهم بود که به مسیر پیروزی برگردیم، این هم مهم بود که ادین ژکو و گرگوار دفرل گلهایشان را زدند. تیم می خواست پنالتی را درفر بزند و نشان دادند که همه چقدر به او علاقه دارند.»

وقتی ژکو گل زد به نظر رسید که بیشتر عصبانی است تا خوشحال.

«او در نیمه اول خیلی تلاش کرد که گل بزند و برای گل زندگی می کند، پس گاهی شاید اجازه دهد که در دوران بدون گل از نظر روحی تحت تاثیر قرار بگیرد.»

ستاره اصلی مسابقه امشب چنگیز اوندر 20 ساله بود که در دو مسابقه اخیر سه گل زده و یک پاس گل داده است.

«خوشحالم، چون بازیکنان مهم هستند که بازیها را عوض می کنند. امشب خوب کار کرد، از نظر روحی وضعیت خوبی دارد و می تواند از هر موقعیتی نهایت استفاده را ببرد، در حالی که چند هفته پیش اعتماد به نفس کمی داشت و توپ هایش را به روی سکوها می فرستاد.»

«چنگیز اوندر فقط 20 سالش است، او از دنیای فوتبالی دیگری به سری آ آمده است. ما در ایتالیا عادت نداریم منتظر استعدادهای جوان بمانیم تا پیشرفت کنند و این را با ناراحتی می گویم. مردم سریع کسی را نشانه می گیرند و می گوید که حتی به اندازه کافی خوب نیست که در تیم جوانان بازی کند، بعد ناگهان می گویند کلاس جهانی است. باید برای پیشرفت بازیکنان صبر کرد.»

«اگر با همین جدیت و اشتیاق به تمرین ادامه دهد، می تواند تبدیل به رهبری در میدان شود.»

دی فرانچسکو تاکید کرد که کسب دو پیروزی همزمان با بسته شدن بازار اتفاقی نیست.

«پس از بسته شدن بازار تیم متفاوتی را دیدم، تیمی که برای نتیجه گرفتن متحدتر و با انگیزه تر است. بنونتو چیزی برای از دست دادن نداشت و دارد هویتش را بدست می آورد، پس ما با صبور بودن و عوض کردن نتیجه خوب کار کردیم.»

 

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.