web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی‌فرانچسکو: پرز را کنار گذاشتم / بچه‌ها، مخصوصا ژکو، به گل نیاز دارند

دی‌فرانچسکو: پرز را کنار گذاشتم / بچه‌ها، مخصوصا ژکو، به گل نیاز دارند

بهمن 21, 1396 - 5:48 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
327 بازدید

در آستانه دیدار با بنونتو، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم در نشست مطبوعاتی حاضر شد و با خبرنگاران گفت و گو کرد.

خبرنگاران از دی فرانچسکو درمورد برونو پرز پرسیدند. مدافع برزیلی در روزهای اخیر به دلیل رانندگی در حالت مستی و تصادف خبرساز شد.

«از نظر من، ما باید با این قضیه هم مثل قضیه راجا ناینگولان برخورد کنیم.»

«تصمیم گرفتیم که او را جریمه کنیم و از ترکیب برای مسابقه یکشنبه کنارش بگذاریم، درست مثل همان کاری که در مورد راجا انجام دادیم.»

«زمان می برد تا به تیم ذهنیت خاصی داده شود، امیدوارم که این آخرین باری باشد که نیازمند انجام چنین اقدامی می شویم، حتی با اینکه این اشتباهات بزرگ کمک می کنند تا درس بگیرید و پیشرفت کنید.»

«ولی اصلا نباید اتفاق بیافتند، و قطعا نباید دوباره تکرار شوند.»

دی فرانچسکو توضیحاتی در رابطه با وضعیت برخی از بازیکنان ارائه کرد، از جمله کاپیتان دانیله دروسی.

«دانیله دروسی و پاتریک شیک امروز تست های آماده جسمانی را پشت سر می گذارد و احتمالش زیاد است که هر دو در ترکیب باشند. امیدوارم دروسی بهبود پیدا کند، چون ما گزینه های کمی در میانه میدان داریم.»

دی فرانچسکو به دلیل مصدومیت ماکسیم گونالون و محرومیت راجا ناینگولان و لورنزو پلگرینی چنین موضوعی را مطرح کرد.

هفته گذشته رم پس از چند هفته ناکامی سرانجام برنده شد و 1-0 ورونا را شکست داد.

«رم همیشه ذهنیت هجومی دارد، اما باید روی پیدا کردن تعادل تمرکز کنیم و اخیرا شاهد بهبود کار بودم، هم در بازی ها و هم تمرینات.»

«آمار روشن است، ما در این فصل بیش از هر تیمی در سری آ موقعیت می سازیم، یعنی سبک بازی را داریم، هویتی داریم و می دانیم که باید چه کنیم. باید آن جدیت و استقامتی که اخیرا کم داشتیم را دوباره بدست بیاوریم. فقط یک راه برای عبور از این دیوار بلدم و آن هم وارد کردن توپ به درون دروازه است.»

«به چنگیز اوندر نگاه کنید. پس از گل مقابل ورونا، دائم در تمرینات گلزنی کرده، کاری که قبلا انجامش نمی داد. من بازیکن بودم، پس می دانم که پایان دادن به دوران بدون گل چقدر مهم است و این بچه ها، بیش از همه ادین ژکو، به گل نیاز دارند.»

«کل کاری که از دستم برمی آید این است که آنها را در بهترین موقعیت برای گلزنی قرار دهم و مطمئن شوم که بیشتر به سمت دروازه شوت بزنند. ژکو از نظر فیزیکی خوب است، او سخت تمرین می کند و باور دارم که به زودی گل می زند، چون واقعا به گلهایش نیاز داریم.»

جالوروسی در حال حاضر در سری آ پنجم است و برای رویارویی با شاختار دونتسک در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آماده می شود.

«صعود کردن در لیگ قهرمانان یکی از اهداف اصلی ما در این فصل بود. ما این ماموریت را داشتیم، بعد یک هشتم، باید بهترین عملکرد را داشته باشیم. صحبت کردن در مورد چیزی بیش از رده سوم سخت است به خاطر آن فاصله ای که در جدول ایجاد شده است.»

«می ترسم که گونالون برای بازی رفت با شاختار دونتسک آماده نشود. فردا یا گرگوار دفرل یا دیگو پروتی هافبک هجومی خواهند بود.»

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.