web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: خیلی مصدوم داشتیم

دی فرانچسکو: خیلی مصدوم داشتیم

بهمن 2, 1396 - 1:52 ق.ظ
آگوستینو
, ,
412 بازدید

پس از تساوی 1-1 برابر اینتر، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم از تاثیر مصدومیت ها و خستگی بدنی بازیکنانش روی نتیجه گفت.

دی فرانچسکو به خبرنگار مدیاست گفت: «70-65 دقیقه بازی بسیار خوبی انجام دادیم. بعد تیم قدرتش را از دست داد، گزینه های کمی در خط میانی داشتم، خستگی همه گیر شد و همین مرا مجبور به تصمیم گیری کرد.»

«عقب و عقب تر رفتیم، آن طوری که برای مدتی طولانی انجامش می دادیم ضدحمله نزدیم و ناراحت کننده است که سود آن همه زحمتی که کشیدیم را بدست نیاوردیم.»

«بزرگترین اشتباهی که داشتیم این بود که خوب جلوی ایجاد موقعیت ها را نگرفتیم. متاسفانه، من گزینه های زیادی نداشتم، پس سعی کردم از ذخیره هایی که داشتم استفاده کنم و حرکات هجومی در جناحین را محدود کنم. ما اشتباه کردیم و اینتر تنبیه مان کرد.»

«با دقت نبودیم و همین طور که زمان سپری می شد بیشتر پاس اشتباه می دادیم. اگر به بازیکنان روی نیمکت نگاه می کردید می دیدید که فقط مدافع مرکزی، مهاجم و بازیکن جوان داشتم. در اصل، فلورنزی تنها بازیکنی بود که می توانست جلو برود و خسته نبود.»

راجا ناینگولان و جرسون به نظر جایشان را با هم عوض می کردند و در غیاب دیگو پروتی از خط حمله حمایت می کردند.

«کاری کردیم که امشب کمی جلوتر بازی کند و راضی کننده بو د. ناینگولان می توانست کمی با دقت تر باشد، اما از کارش خوشم آمد.»

«ما اینجا را با کمی حسرت ترک می کنیم، چون با وجود همه مشکلاتی که داشتیم، اینجا به دنبال سه امتیاز بودیم. حقمان بیشتر بود، درست مثل بازی خانگی مقابل اینتر.»

رم در شش مسابقه اخیرش فقط چهار گل زده و از دی فرانچسکو در مورد ادین ژکو پرسیده شد که نامش در ارتباط با چلسی مطرح است.

«ژکو برای برنامه هایمان مهم است، در غیر این صورت او را در ترکیب ثابت نمی گذاشتم. من مسئول فعالیت ها در بازار نیستم، پس این سوالات مال من نیست. فقط می گویم که بازیکن مهمی است و سعی می کنم از مهمترین بازیکنان استفاده کنم.»

33 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.