web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی‌فرانچسکو: دربی باعث می‌شود بلرزید! /هر وقت کسی به ایتالیا اعتقاد ندارد بهترین نتیجه را می‌گیرد

دی‌فرانچسکو: دربی باعث می‌شود بلرزید! /هر وقت کسی به ایتالیا اعتقاد ندارد بهترین نتیجه را می‌گیرد

آبان 22, 1396 - 10:51 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
244 بازدید

اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم گفت و گویی با مدیاست پرمیئم داشته و از اهمیت دربی رم و وضعیت تیم ملی گفته است.

در آستانه دربی که شنبه برگزار می شود، جالوروسی در رده پنجم سری آ قرار دارد و یک امتیاز با لاتزیو فاصله دارد و هر دو تیم نیز یک بازی عقب افتاده دارند.

دی فرانچسکو گفت: «در تمرینات با بازیکنانی که در اختیارمان هستند مشغول کاریم. {رفتن بازیکنان به اردوهای ملی} از نیروی باشگاه کم می کند، اما اینکه می بینیم بچه هایمان در سراسر جهان این قدر خوب کار می کنند مایه سرافرازی ماست.»

دی فرانچسکو به عنوان بازیکن رم در دربی پایتخت بازی کرده، اما این اولین دربی او در نقش مربی است.

«اولین باری که در دربی بازی کردم، ما همگی پیش از مسابقه پیش {جایگاه ویژه هواداران افراطی رم در استادیو الیمپیکو} کوروا سود رفتیم. می توانم به شما اطمینان دهم که پاهایم هرگز پیش از مسابقه آن طور نلرزیده بودند.»

«حس بی نظیری است و هرگز مثل بقیه بازیها نیست. این بار همچنین جدالی است بین دو باشگاهی که در رده های بالای جدول هستند. در اصل، از این فرصت استفاده می کنم تا از سیمونه اینزاگی تعریف کنم، چون روی نیمکت لاتزیو دارد عالی کار می کند آن هم در شرایطی که آسان نیست.»

«ما برای اهدافمان محدودیتی فرض نمی کنیم. خوب می شود اگر تا جایی که می شود بالا بمانیم، اما راهی طولانی در پیش است و کمی طول می کشد تا فلسفه ای جدید به طور کامل هضم شود.»

«برای کورس اسکودتو، ناپُلی ساز و کاری عالی دارد و مربی ای بزرگ، اما هنوز یوونتوس را مدعی اصلی می دانم.»

رم در این فصل مصدومان فراوانی داشته و راجا ناینگولان هم به دلیل مصدومیت مجبور شد اردوی تیم ملی بلژیک را زودتر از موعد ترک کند و بدون انجام حتی یک بازی برای شیاطین سرخ به باشگاهش بازگردد.

«تا آخرین لحظه منتظر می مانیم و جمعه در مورد حضورش در ترکیب {برای دربی} تصمیم می گیریم، چون او بهتر شده است.»

سپس بحث تیم ملی ایتالیا مطرح شد. آتزوری امشب در حالی در دور برگشت پلی آف جام جهانی 2018 به مصاف سوئد می رود که بازی رفت را 1-0 باخته است.

«مهم بردن است، چون برای ایتالیا و کل فوتبال اینجا اهمیت بسیار زیادی دارد که به آن مسابقات برویم.»

«در سوئد شاید توقع بازی متفاوتی داشتیم، حتی با اینکه همه می دانیم که آنجا چقدر فیزیکی بازی می کنند. به بهترین شکل خودمان را نشان ندادیم، اما معتقدم که می توانیم سرپا شویم.»

«شرایط دشواری پیش آمده، ایتالیا همیشه راهش را پیدا کرده و توانسته نیروی مضاعفی برای صعود رو کند. یادم می آید که در 1982 تیم ملی مشکلاتی بسیار بزرگ در مقدماتی داشت، هیچکس فکرش را نمی کرد که ایتالیا بتواند جام جهانی را ببرد، اما این طور شد.»

«وقتی هیچکس به تیم ملی اعتقاد ندارد، همان موقع بهترین نتایج را می گیریم.»

.

FOOTBALL POLITICS

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.