web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دروسی: همیشه باید شکرگذار باشیم که رمی متولد شدیم، حتی وقتی 7-1 می‌بازیم

دروسی: همیشه باید شکرگذار باشیم که رمی متولد شدیم، حتی وقتی 7-1 می‌بازیم

آبان 10, 1396 - 2:29 ق.ظ
آگوستینو
, ,
1,402 بازدید

پس از کسب پیروزی 3-0 برابر چلسی، دانیله دروسی کاپیتان رم اعلام کرده که عده کمی به تیم او اعتقاد داشتند.

جالوروسی امشب بازی درخشانی را انجام داد و صدرنشین گروهش در لیگ قهرمانان شد.

دروسی به خبرنگار مدیاست پرمیئم گفت: «در رم بیشتر اوقات پیش نمی آید که شب بزرگی را در لیگ قهرمانان سپری کنیم، راستش اغلب خرد می شویم، ولی یادم می آید چند سال پیش چلسی را شکست دادیم و مردم هنوز گلهایش را به یاد دارند. این یکی هم یادشان می ماند.»

«عده کمی ما را باور داشتند، ولی ما صدرنشین گروهیم. متاسفانه، هنوز تمام نشده، چون دو بازی سخت دیگر هست و قره باغ ثابت کرده که از دور خارج نیست.»

«مربی سبک حمله کردن ما به حریفان را عوض کرده و این مشخص است. ما مقابل همه حریفان جنگنده هستیم، حتی تیم هایی که در سالهای قبل شاید از آنها می ترسیدیم یا عقب می کشیدیم تا جلو بیایند. به نظرم این گام کوچکی رو به جلوست.»

«شکست ها برابر اینتر و ناپُلی هم نشان دادند که باید چه کنیم، چون در نیمه های اول عقب نشستیم و در نیمه های دوم جنگنده ظاهر شدیم. همان راه پیشرفت را به ما نشان داد.»

بسیاری فکر می کردند که رم تیم سوم می شود و پایین تر از چلسی و اتلتیکو مادرید قرار می گیرد، اما نتایج بسیار متفاوت بودند.

«با مربی و بازیکنان مثل احمق رفتار شد چون ما به اتلتیکو مادرید خوردیم، مردم جوری رفتار کردند که انگار ما باید به خاطر اینکه فقط 2-1 قره باغ را در آذربایجان شکست دادیم معذرت خواهی کنیم. نظرات سریع عوض می شوند. ما نمی بریم که سلفی بگیریم، ولی باید حواسمان به هدف گذاری ها هم باشد.»

«می خواهم یادآوری کنم که ما همیشه باید شکرگذار باشیم که رمی متولد شدیم، حتی وقتی 7-1 می بازیم.»

 

32 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.