web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اولین مصاحبه‌ی هکتور مورنو‌ ی رم؛ پیوستن به رم گام بزرگی برای من است

اولین مصاحبه‌ی هکتور مورنو‌ ی رم؛ پیوستن به رم گام بزرگی برای من است

جولای 16, 2017 - 12:16 ق.ظ
آگوستینو
, ,
359 بازدید

هکتور مورنو برای اولین بار مقابل دوربین رُما تی وی نشست و در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

مدافع مکزیکی رم شنبه صبح به تریگوریا رسید و به یارانش ملحق شد و آنها به زودی راهی آمریکا می شوند.

به رم خوش آمدی، هکتور. اول از هر چیزی، بازیکن رم بودن چه حسی دارد؟

«حسی شگفت انگیز. چالش بزرگی است و فرصتی فوق العاده برای من. خیلی هیجان زده هستم و بی صبرانه منتظر رویارویی با این چالش تازه ام.»

می توانی بگویی که چطور مدافعی هستی؟

«مدافعی هستم که دوست دارد توپ را جلو ببرد. باید همیشه از آمادگی تان برای دفاع کردن در زمان نیاز مطمئن باشید اما به نظرم بازی من اینجا خیلی بهتر می شود چون باید در زمان دفاع کردن جنگنده باشم.»

«واقعا دوست ندارم در مورد خودم حرف بزنم – مردم دیگر می دانند چطور هستم. به نظرم موضوع اصلی همین است که از خارج کردن توپ از خط دفاعی خوشم می آید و باور دارم که در بازیسازی از خط دفاعی خوب عمل می کنم.»

می توانم این را اضافه کنم که آمار گلزنی ات هم مناسب است…

«بله، در سالهای اخیر خیلی گل زدم و امیدوارم که ادامه پیدا کند. اما همان طور که اغلب گفتم، برای من گل نخوردن مهم است تا اینکه گل بزنم. اگر بتوانم گلی بزنم و به گلرم کمک کنم که گلی نخورد، دیگر چه بهتر!»

آیا این انتقال کمکت می کند تا در سطح اروپا خود را ثابت کنی؟

«امیدوارم همین طور باشد. نزدیک 10 سالی هست که اینجا {در اروپا} هستم و برای باشگاه های بزرگی بازی کردم و درس های زیادی گرفتم. پیوستن به رم گام بزرگی است و یعنی من نسبت به سطحی که تا الان در آن بازی کردم بالاتر رفتم. سخت تلاش کردم تا به اینجا برسم و امیدوارم که انتظاراتی که رم از من دارد را برآورده کند.»

به عنوان کاپیتان مکزیک، به نظرت می توانی چه چیزی را به هم تیمی های جدیدت منتقل کنی؟

«به نظرم می توانم اهمیت سخت تلاش کردن را به آنها منتقل کنم. کار اصلی من در تیم این است که به هم تیمی هایم کمک کنم تا بهترین حدی که می توانند بازی کنند. همگی بازیکنان بزرگی هستند اما اگر بتوانم به هر کدام کمک کنم، چه مدافع، چه هافبک، چه مهاجم، تا حتی کمی بهتر باشند خوشحال می شوم. به نظرم تجربه بین المللی من می تواند در این زمینه کمک کند.»

هدف خاصی برای خودت در این فصل تعیین کردی؟

«هدف اصلی من از نظر شخصی این است که هر چه سریع تر در این باشگاه بزرگ جا بیافتم، به زندگی در این شهر عادت کنم و از فوتبالم لذت ببرم. از نظر تیمی، هدف اصلی ما، مشخص است که رقابت برای اسکودتوست. متوجه شدم که باشگاه می خواهد برای قهرمانی بجنگند و نیازمند رقابت برای کسب قهرمانی است و اینجا هستم تا به آنها در انجامش کمک کنم.»

در آخر، پیامی برای هواداران داری؟

«می دانم که خیلی متعصب هستند. هر بار که رم بازی می کند می توانید چنین چیزی را ببینید و آخرین بازی توتی هم که کلا چیز دیگری بود. همین مسائل است که واقعا تفاوت را رقم می زنند و خوشحالم که می توانم در استادیو الیمپیکو پیش هوادارانمان بازی کنم. امیدوارم که همیشه پشت سر ما باشند چون اگر متحد باشیم دستیابی به اهدافمان آسان تر می شود.»

.

کانال بازار نقل و انتقالات در تلگرام

 

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.