web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » همه از توتی می‌گویند؛ مانچو: حیف که مربی‌ات نشدم / سنسی: آینده بدون تو ممکن نیست

همه از توتی می‌گویند؛ مانچو: حیف که مربی‌ات نشدم / سنسی: آینده بدون تو ممکن نیست

می 28, 2017 - 1:37 ب.ظ
آگوستینو
, ,
342 بازدید

زمان زیادی تا وداع فرانچسکو توتی با تیم بزرگسالان رم باقی نمانده است.

امشب کاپیتان آخرین بازی اش برای گرگها را انجام می دهد و سپس در مورد آینده اش و همکاری با کادر مدیریتی باشگاه تصمیم می گیرد.

روزلا سنسی رئیس سابق رم: «نمی توانم به آینده ای بدون تو فکر کنم! عاشقت هستم برادر!»

سرجیو کاستلیتو بازیگر و کارگردان ایتالیایی: «فورتوناتا(فیلم جدیدم) را به فرانچسکو توتی تقدیم می کنم».

اسون گوران اریکسون سرمربی سابق رم و لاتزیو: «او قهرمان نیست، او خدای هواداران رم است. {گفتن اینکه جایگاه توتی میان بزرگان کجاست} سخت است. امروز رونالدو هست، مسی، پله، کرویف و مارادونا، اما اگر در رم زندگی کنید، فقط توتی هست. او لیاقتش را دارد.»

لورنزو اینسینیه ستاره ناپُلی: «او برای شهرش خیلی زحمت کشیده، به او تبریک می گویم چون پیشنهادات بزرگی را رد کرد تا با یک پیراهن به بازی ادامه دهد و توانست قهرمان هم بشود و من خوشحال می شوم که مثل او شوم.»

روبرتو مانچینی سرمربی سابق لاتزیو و اینتر: «چقدر حیف شد که که هرگز نتوانستم مربی فرانچسکو شوم. فرانچسکو یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است.»

مارکو بوریلو مهاجم کالیاری: «قطعا لحظه خاصی برای اوست، او را مجبور به خداحافظی کردند. به نظرم بازیکنی بزرگ مثل او خودش باید در مورد بازنشستگی تصمیم بگیرد. من فرانچسکو را می شناسم، آدم باعزتی است. مطمئن نیستم که آخرین بازی اش مقابل جنوا باشد، او باید در مورد بازنشستگی تصمیم بگیرد.»

جمعی از هواداران رم در جاوا ی اندونزی، که 10 هزار کیلومتر با رم فاصله دارد، به کاپیتان توتی ادای احترام کردند: «دلمان برایت تنگ می شود توتی گل. لطفا بیشتر بمان!»

گروه هواداری رم در جاوا در ایمیلی به وب سایت رسمی رم نوشت: «برای من، توتی یعنی همه چیز. می خواهیم نشان دهیم که چقدر عاشق او هستیم. درک می کنیم که خیلی از رم دور هستیم. نمی توانیم او را در ورزشگاه ببینیم و نمی دانیم که چطور احساساتمان را به توتی نشان دهیم. این بنر را زدیم تا عمیق ترین احساساتمان را به او نشان دهیم.»

هواداران رم در اندونزی همچنین نامه ای برای کاپیتان نوشتند و به او ادای احترام کردند.

نامه هواداران افراطی رم برای توتی:

بنری که به افتخار توتی در شهر رم:

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.