web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اسپالتی: رم شایسته صعود بود

اسپالتی: رم شایسته صعود بود

مارس 17, 2017 - 2:46 ق.ظ
آگوستینو
,
484 بازدید

امشب رم توانست 2-1 برابر لیون پیروز شود، اما به دلیل شکست 4-2 در بازی رفت از لیگ اروپا حذف شد.

با این حال، لوچانو اسپالتی سرمربی رم معتقد است که تیمش شایسته صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ اروپا بوده است.

اسپالتی به خبرنگار اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «هیچ وقت پشیمانی نیست. شما حذف می شوید، مطمئنا در طول دو بازی بود که ما حذف شدیم چون اشتباهاتی ساده لوحانه انجام شدند و در حال حاضر ما از درک کافی که در این طور بازیها به شما برتری زیادی می دهد برخوردار نیستیم.»

«پس از جلو افتادن در نیمه دوم راه مان را گم کردیم. امشب گاهی توپ را از دست دادیم و با دنبال کردن توپ انرژی زیادی را هدر دادیم.»

«در کل تیم خیلی خوب بازی کرد و حقش بیشتر بود، به خاطر سبک کارش، به خاطر تعداد موقعیت هایی که ساخت، چون گل چهارم در فرانسه آفساید بود. به خاطر تسلطی که بر بازی امشب داشتیم شایسته نتیجه بهتری بودیم.»

«در اولین ضربه ایستگاهی لیون، شلوغی بوجود آمد و ما یارمان را گم کردیم و گلی خوردیم. در چند موقعیت خام بودیم. تفاوت چندانی میان دو تیم نمی بینم.»

«در میدان در برخی لحظات بود که دست از بازی کشیدیم و امشب نتوانستیم شرایط را عوض کنیم، با وجود اینکه از هر چه داشتیم استفاده کردیم پیش هوادارانی شگفت انگیز.»

«شاید این همان چیزی است که شایسته اش هستیم، اما به نظر من که درست نیست.»

برخی ستاره های رم امشب نتوانستند تاثیرگذار باشند، از جمله ادین ژکو و محمد صلاح.

«به نظرم بحث در این مورد بی فایده است. بازیکنانی هستند که شاید خوب کار کنند و شاید هم بد. دفعه قبل صلاح را بیرون گذاشتم و همه گلایه کردند، خب امشب با توانایی هایی که دارد می توانست خیلی بهتر کار کند.»

«در کل، تیم شایسته صعود به یک چهارم نهایی بود. اگر همه اتفاقاتی که در دو بازی رخ دادند را مدنظر قرار دهیم، رم شایسته صعود بود.»

«امشب تیم هر کاری که باید انجام می داد را انجام داد. تنها می توانم به خاطر برخی موقعیت ها، برخی تصمیمات، مقداری بدشانسی گلایه کنم. بعد از چنین بازی ای، اینکه سراغ بازی رفت برویم بیهوده است. ما باید کارمان را روی همین بازی بنا کنیم و بدانیم که باید در کجا بهتر شویم، گاهی به اندازه کافی با دقت نیستیم.»

«گاهی به توپ نگاه می کنیم و بازی می رود – می زنی یا بزنم؟ نه، باید بگویی که خودم می زنم، خلاص. ما چنین جدیتی را نداریم.»

«اگر به شکست های ما در این فصل نگاه کنید، می بینید که در بخش هایی از بازیها خراب می کنیم نه در کل. گاهی راه مان را گل می کنیم و به خاطر همین حواس پرتی ها تاوان سنگینی می دهیم.»

از اسپالتی پرسیده شد که رم به چه چیزی نیاز دارد تا به سطح بالاتر برود و آیا او مربی خواهد بود که به این مسئله رسیدگی می کند.

«این تیم قوی است. گاهی کمی بی تجربگی می کند، در برخی دیگر درک لازم را ندارد، اما کیفیت هست. ابزار لازم برای کار هست و ما تا پایان فصل به انجامش ادامه می دهیم.»

«در مورد وضعیت من هم، بارها موضوع تکراری را گرفتیم، صحبت مجدد در موردش سودی ندارد. خسته کننده شده است.»

«یک حرف را می زنم، دیدن اینکه 10 بازیکن لیون روی زمین دراز کشیدند تا وقت را تلف کنند صحنه زشتی بود. در فرانسه آنها هرگز نمی افتند، امشب مشخص بود که عمدا چنین کاری می کنند. واقعا صحنه زشتی بود.»

«مردم در مورد داوران ما غر می زنند، اما مشخص بود که بازیکنان لیون باید زودتر به خاطر اتلاف وقت کارت بگیرند. آنها سرعت را می گرفتند و مانع انجام بازی ما می شدند.»

10 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.