web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » عمق دهی به خط آتش با ساپونارا

عمق دهی به خط آتش با ساپونارا

ژانویه 10, 2017 - 8:03 ب.ظ
آگوستینو
,
441 بازدید

خوشبختانه حالا آنتونیو رودیگر و ماریو روی در اختیار رم هستند و بجز یک مهاجم مرکزی ذخیره، تیم واقعا به یک هافبک هجومی نیاز دارد.

سه هافبک اصلی رم در جمع بهترین های جهان هستند، اما تیم بازیکنی که در ارسال آخرین پاس تبحر داشته باشد را کم دارد، کسی که بتواند فرصت های گلزنی بیشتری برای ادین ژکو فراهم کند.

پیش از این در مورد گزینه های مختلفی صحبت شده، حتی بازیکنی مثل جک ویلشر، اما بازیکن دیگری هم هست که باید به او توجه کرد، بچه ای به اسم ریکاردو ساپونارا. قبلا هم نامش مطرح بوده و الان کمی افت کرده، نسبت به فصل گذشته که با پنج گل و 11 پاس گل نشان داد می تواند شماره 10 بزرگ بعدی ایتالیایی ها باشد.

میانگین پاس های کلیدی اش در هر مسابقه دو پاس بود و به طور متوسط در هر مسابقه دو دریبل داشت و دو شوت و فصل گذشته بازیکنی در رم نبود که چنین آماری داشته باشد.

می توانیم به راحتی بگوییم که این پسر بازی با توپ را خوب بلد است، حداقل فصل گذشته که چنین چیزی را ثابت کرد.

دلیلش هر چه بوده – عوض شدن مربی، از دست دادن هم تیمی هایی مثل لیاندرو پاره دس و پیتر ژیلینسکی، و یا شاید هم قضیه این است که لیگ او را شناخته – آمار ساپونارا در این فصل افت کرده است.

ساپونارا دو گل زده و فقط یک پاس گل داشته است. به طور متوسط در هر مسابقه 1.6 شوت داشته، 1.1 پاس کلیدی داده و 1.4 دریبل زده است.

پس اصلا چرا رم باید به دنبال ساپونارا یی برود که در افت به سر می برد؟

قضیه ساده است، چون استعداد دارد و به اندازه کافی جوان هست که توانایی اش برای تکرار فصل گذشته را باور داشته باشد. علاوه بر این، قرار دادن او در کنار بازیکنانی مثل ژکو، محمد صلاح و استفان ال شراوی می تواند باعث شکوفایی بیشتر استعداد او شود. اگر دوباره تحریک شود می تواند کار خوبش در فصل گذشته را تکرار کند.

هر چه باشدف رم توانست خیلی سریع ال شراوی و دیگو پروتی را به اوج برساند.

قابلیت ساپونارا در ایجاد موقعیت در نزدیکی محوطه جریمه حریف، مخصوصا در مرکز، دقیقا همان چیزی است که رم نیاز دارد. رم و ساپونارا ترکیبی بی عیب و نقص برای هم خواهند بود.

امپولی دارد برای بقا در سری آ می جنگد و گرفتن ساپونارا از این تیم کار دشواری خواهد بود.

با این حال، تورینو، ساسولو و بولونیا به دنبال ساپونارا هستند و دنبال فرصتی می گردند تا او را قاپ بزنند. پس شاید جذب او آسان تر از آنچه باشد که ما فکر می کنیم.

علاوه بر این، شایعه شده که قیمت ساپونارا 10 میلیون یوروست، یعنی قیمت او نسبت به سایر گزینه های ما کمتر است.

در ورزش، وقت شناسی و موقعیت شناسی اهمیت زیادی در کسب موفقیت دارند. جذب ساپونارا در این بخش از دوران بازی اش و اضافه کردن او به این رم می تواند به سود هر دو طرف باشد.

ساپونارا خیاطی است که این ترکیب به آن نیاز دارد.

پس هر کسی که دارد باشگاه را در بازار زمستانی هدایت می کند، لطفا، به ساپونارا توجه کند.

.

وب سایت کیه زا دی توتی

..

خط میانی، بهترین دفاع رم

رم باید در 2017 چه کند؟

جنوا 0-1 آ اس رم .::. گلها و خلاصه ها

پنج نکته از پیروزی در ماراسی

مهاجم دوم قیام می‌کند

6 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.