web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گمانه زنی بس است

گمانه زنی بس است

می 5, 2013 - 3:47 ق.ظ
آگوستینو
,
681 بازدید

به گزارش RomaNews.ir، آئورلیو آندریاتزولی احساس می کند رم کاملا شایسته کسب پیروزی برابر فیورنتینا بوده و او از صحبت هایی که در خصوص آینده اش در پایتخت به گوش می رسد آزرده خاطر شده است.

جالوروسی موفق شد به یک پیروزی ارزشمند در فلورانس دست پیدا کند و تک گل پابلو دنیل اسوالدو آنها را به چهار امتیازی رده سوم رساند، حتی با وجود اینکه میلان یک بازی کمتر انجام داده است.

“این باعث خوشحالی است چون ما به کاری که پیش از این انجامش داده بودیم ثبات دادیم.”

“راضی هستیم، چون به اینجا آمدیم تا برابر تیمی بسیار قدرتمند بازی کنیم که فوتبالی تماشایی انجام می دهد. من از آماده شدن برای این بازی لذت بردم و همین طور انجام حرکات تاکتیکی در حین مسابقه.”

“فکر می کنم نیمه اول برابر بود، بعد فیورنتینا ما را تحت فشار قرار داد، اما ما سیستمان را تنظیم کردیم و به خوبی مقاومت کردیم. ما سه چهار ضد حمله خطرناک هم داشتیم که می شد به نتیجه برسد.”

“مسلما، فیورنتینا بعد از اینکه دو بار توپ را به تیر دروازه زد احساس ناراحتی می کند، اما با توجه به شکلی که ما بازی کردیم فکر می کنم شایسته پیروزی بودیم.”

پیش از شروع مسابقه فرانکو بالدینی مدیرعامل رم تاکید کرد که صحبت در خصوص مربی آینده رم باعث شده تا احتمال ادامه فعالیت آندریاتزولی روی نیمکت جالوروسی نادیده گرفته شود.

“من از تکرار کردن چیزی های قبلی خسته شدم.”

“چیزی که باعث ناراحتی من می شود این است که در رختکن ما فقط کار می کنیم تا رم را در جدول بالا ببریم، در حالی که آن بیرون مردم راجع به همه چیز حرف می زنند به غیر از حریفان ما و هدفی که داریم.”

“ما فقط به هدفمان فکر می کنیم و برای کمک کردن به ما رسانه ها و هواداران راه خوبی انتخاب نکرده اند.”

مارتین استکلنبرگ به دلیل مصدومیت تیمش را همراهی نکرد، اما بوگدان لوبونت جانشین او هم در حین بازی دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل مائورو گویکوچئا به زمین فرستاده شد و نمایش خوبی داشت.

“من به او گفتم کاری که می داند توانایی اش را دارد انجام بدهد. او در فرمی عالی است و واقعا شایستگی بازی کردن را دارد، چون او به طور جالب توجهی پیشرفت کرده و دارد ارزش هایش را نشان می دهد. می خواستم به او اطمینان خاطر داده باشم و احترامم را به او نشان بدهم.”

گویکوچئا انتخاب اول زدنک زمن برای دروازه رم بود، اما به دلیل چند اشتباه بد کنار گذشته شد.

22 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.