web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رئیس تورینو از پرز و لیاییچ گفت

رئیس تورینو از پرز و لیاییچ گفت

جولای 21, 2016 - 11:10 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
623 بازدید

در مصاحبه با اسکای، اُربانو کایرو رئیس تورینو در رابطه با احتمال فروش برونو پرز و همین طور خرید آدم لیاییچ از رم صحبت کرده است.

گزارش شد که لستر سیتی و آرسنال مشتریان پرز هستند، اما بال راست برزیلی ارزان نیست.

«نگران بازار نیستم، {مدیر ورزشی جیانلوکا} پتراکی به کارها رسیدگی می کند.»

«ارقامی به چشمم خوردند که در حد توانایی های او نیستند. هرگز نشده بازیکنی را در ازای رقمی که جایی خواندم فدا کنم. اگر پل پوگبا 120 میلیون یورو می ارزد…»

«باشگاه ها علاقه مند هستند، اما پیشنهاد کتبی ارائه نشده است. اگر او پیش ما بماند باید راضی باشد. اگر پیشنهاد درجه بالا برسد گزینه ها را ارزیابی می کنیم.»

آدم لیاییچ از رم خریده شد و کایرو اذعان کرده که او مدتی طولانی به دنبال وینگر صرب بود.

«به او گفتم که می آیم و بازی اش را می بینم{در دیدار دوستانه امروز} و او هم باید ضربه ایستگاهی گل کند. او به قولش وفا کرد.»

«او گرانترین خرید ماست و باید بگویم، اینکه هر سال رکوردمان را می شکنیم خبر خوبی نیست!»

«اینکه {لیاییچ} بهترین خرید دوران ریاستم است را نمی توانم بگویم، ولی بازیکنی است که مدتی طولانی به او علاقه داشتم، پیش از اینکه به رم برود.»

«او هم مشتاق آمدن به اینجا بود، مثل من و سرمربی{سینیشا میهاییلوویچ}. می خواست بلافاصله به اینجا بیاید، بعد مسائلی پیش آمدند اما او همه پیشنهادات را رد کرد تا به اینجا بیاید.»

«اهداف دیگر؟ شاید کسی را برای خط حمله بگیریم، و شاید کسی در خط دفاعی حتی با اینکه نفرات زیادی آنجا داریم.»

«بدون اسم بردن از کسی، فرصت های زیادی داریم. سه بازیکن هستند که مشغول رسیدگی به کارشان هستیم، به زودی خبر جذب هافبکی دیگر را اعلام می کنیم. هدف این است که هر چه سریع تر انجامش دهیم.»

«اهداف را اعلام نمی کنم، چون خرافاتی هستم، ولی اگر سینیشا راضی باشد من هم راضی هستم. ما به دنبال دو ایتالیایی هستیم و یک خارجی، اما اسم نمی برم.»

Dancing_lemon_gif

TOTTI – AS Roma 2015-16
Radja Nainggolan – AS Roma 2015-16_ermes79

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.