web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خبرهای بازار، از ژکو تا زاپاکوستا

خبرهای بازار، از ژکو تا زاپاکوستا

جولای 15, 2016 - 2:30 ب.ظ
آگوستینو
, , , , ,
461 بازدید

منابع خبری مختلف در سراسر اروپا گزارش هایی مربوط به فعالیت های رم در بازار منتشر کردند.

لا ریپوبلیکا گزارش داد که فنرباحچه دوباره به ادین ژکو علاقه نشان داده است. غول فوتبال ترکیه در تدارک پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای ستاره بوسنایی است.

دیلی میل گزارش داد که جورجینیو وینالدوم هافبک هلندی ترجیح می دهد در صورت ترک نیوکاسل به تاتنهام ملحق شود. البته نیوکاسل حداقل 25 میلیون پوند می خواهد.

توتو اسپرت گزارش داد که انتقال یاگو فالکه به تورینو قطعی شده و فردا او معاینه های پزشکی را پشت سر می گذارد و قراردادش با ارغوانی پوشان را امضا می کند.

لا استامپا ادعا کرد که تورینو هنوز آدم لیاییچ را می خواهد، اما وینگر صرب همچنان می خواهد قراردادش بند فسخ داشته باشد. تورینو آماده است تا برای جذب لیاییچ 7 میلیون یورو بپردازد.

توتومرکاتووب نوشت که متئو موساکیو مدافع ویارئال مدنظر رم است، اما میلان بیش از سایر باشگاه ها به او نزدیک شده و از بیشترین بخت برخوردار است. میلانی ها امروز جلسه ای با نماینده های باشگاه اسپانیایی خواهند داشت.

گاتزتا دلو اسپرت گزارش داد که برای انجام انتقال ناچو فرناندز از رئال مادرید به رم توافقات لازم حاصل شدند و تنها رسمی شدن انتقال باقی مانده است. حالا ناچو می خواهد جلسه ای با زیندین زیدان داشته باشد و برخی مسائل را روشن کند. فردا جلسه ناچو و سرمربی رئال برگزار خواهد شد.

و در گزارشی از لگو آمده که احتمال جذب پابلو زابالتا از بین رفته و حالا رم داویده زاپاکوستا بال راست تورینو را زیر نظر گرفته است. تورینو در تلاش است تا فالکه و لیاییچ را از رم بگیرد و بدین ترتیب موقعیت مناسبی برای جذب زاپاکوستا فراهم شده است.

hills 0-1431837447

ماریو روی مدافع چپ جدید گرگها

6 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.