web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خبرهای بازار، از ایتوربه تا لیاییچ

خبرهای بازار، از ایتوربه تا لیاییچ

جولای 2, 2016 - 12:41 ب.ظ
آگوستینو
, , , , , ,
495 بازدید

امروز صبح روزنامه های چاپ ایتالیا چند گزارش در رابطه با فعالیت های رم در بازار نقل و انتقالات منتشر کردند.

ایل تمپو گزارش داد که دیروز والتر ساباتینی مدیر ورزشی رم با کلودیو فنوچی مدیر بولونیا در مورد انتقال های قرضی عمر صدیق و خوان مانوئل ایتوربه از رم به بولونیا صحبت کرده است.

ایل مسجرو گزارش داد که مبلغ پیشنهادی رم به منچستر سیتی برای جذب پابلو زابالتا از 3.5 میلیون یورو بالاتر نمی رود. باشگاه انگلیسی خواستار دریافت 5 میلیون یوروست، اما رم امیدوار است زیرا توانسته رضایت مدافع راست آرژانتینی را جلب کند.

در گزارشی از لا ریپوبلیکا آمده که رم برای تقویت مرکز خط دفاعی تیمش تنها به جذب مارتین کاسرس بسنده نمی کند و در پی توماس فرمالن نیز هست. کاسرس در حال حاضر مصدوم است.

ایل تمپو هم گزارش داد که سردار تاسکی مدافع آلمانی اسپارتاک مسکو به رم پیشنهاد شده و تا فردا خبرهای مهمی در رابطه با آینده آدم لیاییچ و وویچک شزنی منتشر می شوند.

احتمالا تکلیف انتقال لیاییچ به تورینو مشخص می شود و آینده شزنی هم به وضعیت پتر چک گلر شماره یک آرسنال بستگی دارد.

و ایل مسجرو نوشت که حفظ شزنی فقط به مسائل مالی بستگی ندارد.

رم باید رضایت آرسنال را جلب کند، اما گلر لهستانی هم خواسته دیگری دارد که به پول مربوط نمی شود. شزنی می خواهد گویدو نانی مربی دروازه بان های رم بماند، در حالی که مدیر ورزشی والتر ساباتینی و دستیارش فردریک ماسارا به دنبال استخدام مربی جدیدی هستند. به نظر می رسد که خواسته شزنی برآورده می شود و سرمربی لوچانو اسپالتی به حفظ نانی پاسخ مثبت می دهد.

*

برگی از خاطرات یک یاوه گو!(قسمت شانزدهم)

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.