web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دروسی: رفتن به جام ملت ها لذت بخش است

دروسی: رفتن به جام ملت ها لذت بخش است

ژوئن 1, 2016 - 12:24 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
302 بازدید

حضور دانیله دروسی در ترکیب ایتالیا برای یورو 2016 قطعی شد و ستاره رمی آماده می شود تا دوباره بازی در جام ملت های اروپا را تجربه کند و در مسابقاتی بین المللی از پیراهن آتزوری دفاع کند.

نباید فراموش کرد که در مورد حضور دروسی در یورو 2016 تردید زیادی وجود داشت، اما او توانست به کادر فنی ثابت کند که آماده است.

دروسی به خبرنگار رای 1 گفت: «سالهاست که در تیم ملی هستم، ولی این بار واقعا ترسیدم که جزئی از تیم نباشم، به همین خاطر لذت رفتن به این مسابقات بیشتر و خاص است.»

«همسر من و همسر فلورنزی باردار هستند، به همین خاطر با ما نمی آیند. همسر فلورنزی شاید در طول مسابقات فرزندش را به دنیا بیاورد.»

دروسی در مورد مارچلو لیپی هم گفت: «او برایم مثل پدر بود و بخشی مهم از دوران بازی ام. رابطه بین ما مثل پدر و پسر بود.»

و لیپی در مورد دروسی گفت: «از نظر فنی و شخصیتی ویژگی هایی جالب توجه دارد، در 20 سالگی مجبورم کرد که او را از تیم کمتر از 21 ساله ها بگیرم، چون آنجا استعدادش داشت هدر می رفت. در پالرمو مقابل نروژ کارش را آغاز کرد و حالا کارنامه ای استثنایی دارد. هنوز می خواهد به یادگیری ادامه دهد و توانایی هایش را در اختیار همه بگذارد. عیبش؟ یک مقدار بیش از حد هیجان زده می شود، ما به او التماس کردیم که آرام تر شود، ولی این طور است دیگر.»

از فلورنزی هم پرسیده شد که همراه خودش چه وسایلی را به فرانسه می برد و او پاسخ داد: «پلی استیشن!»

 

9 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.