web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » سکوت توتی خبرساز شد، دی بندتو شخصا مسئله را پیگری میکند!

سکوت توتی خبرساز شد، دی بندتو شخصا مسئله را پیگری میکند!

جولای 19, 2011 - 9:07 ب.ظ
عباس باغبان
, ,
364 بازدید

مدیر آینده باشگاه رم که قرار است از اکتبر امسال این سمت را در دست بگیرد امروز در مصاحبه ای جنجالی به انتقاد از کاپیتان رم پرداخت. بالدینی در گفتگو با لا رپابلیکا، کاپیتان رم را تنبل خطاب کرد. در روزهایی که همه به تمجید از توتی می پردازند این سخنان فرانکو همه را شوکه کرد.

“توتی 4-5 سال دیگر میتواند به بازیگریش در سطح اول فوتبال ادامه دهد ولی این هدف زمانی محقق میشود که او به مسائل دیگر توجه نکند و فقط روی فوتبال تمرکز کند. بهتر است توتی خودش را از تنبلی و کسانی که نام او را بدون شناخت کافی بکار میبرند دور کند. اگر او این عادات را کنار بگذارد دوران فوتبالیش راحت تر سپری خواهد شد.” اینها سخنان امروز بالدینی هستند که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی داشت.

در حالیکه در روزهای آینده انتقال مالکیت رم به طور کامل به اتمام خواهد رسید این سخنان بالدینی میتواند مشکل ساز شود. در همین راستا دی بندتو شخصا دست به کار شده و از بخش روابط عمومی باشگاه خواسته است که ترجمه ی دقیقی از مصاحبه بالدینی به وی ارائه کنند تا شخص رییس مسئله را پیگیری کند.

همچنین کاپیتان در جواب خبرنگار لاگازتادلااسپرت مبنی بر اظهارات بالدینی گفت:”بهتر است که من جوابی در این باره ندهم چون باعث کدورت میشود!”.

13 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.